baneris leidinys

melyna V Dranginio nuotr
Grupė „Mėlyna“ pelnė pirmą vietą bei sulaukė komisijos pagyrų. V. Dranginio nuotr.


Praėjusį trečiadienį klube „Tamsta“ įvyko pirmasis jaunų grupių konkurso „Garažas 2020“ pusfinalis. Į konkurso finalą pateko ir daugiausiai komisijos pagyrų sulaukė jauniausias vakaro kolektyvas, grupė „Mėlyna“ iš Šakių.
 
Grupę sudaro Beata Šiuikaitė (vokalas, gitara), Saidas Stiklius (bosinė gitara), Vilius Matulaitis (būgnai) bei Domas Plančiūnas (gitara).

Konkurso pusfinalį stebėjo ne tik pilnas „Tamsta“ klubas, bet ir gausus muzikos profesionalų būrys. Komisijoje – LRT populiariosios muzikos redaktorius Ramūnas Zilnys, radijo stoties „LRT OPUS“ vadovas Darius Užkuraitis, laidų vedėjas Dovydas Bluvšteinas, grupių „Garbanotas“, „Baltasis Kiras“, „Poliarizuoti stiklai“, „Planeta Polar“, „Kiti kambariai“ nariai, atlikėjas Giedrius Nakas ir kiti.

Į finalą patekusių grupių laukia daugybė muzikinių prizų, tarp kurių kompaktinio disko arba vinilinės plokštelės išleidimas, galimybė pasirodyti viename didžiausių Latvijos festivalių „Summer Sound“ ir pan.

Ankstesniuose „Garažo“ konkursuose savo pasirodymus surengė ir muzikinę karjerą paspartino tuomet dar mažai kam žinomos grupės – „Garbanotas“, „ba.“, „Liūdni slibinai“, „Timid Kooky“, „Solo Ansamblis“, Markas Palubenka, „Flash Voyage“ ir kt. 2016 m. finale trečią vietą užėmė taip pat šakiškių grupė „Abudu“.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos