baneris leidinys

Įvedus karantiną ir rajono bendruomenininkams susiklostė nepalankios sąlygos įgyvendinti kai kuriuos projektus.

Sudargo bendruomenės centro pirmininkė Alberta Natalija Dragūnaitienė pasakojo, kad praeitų metų gale dienos šviesą išvydo edukacinis informacinis leidinys „Sudargo istorijos atspindžiai“ su įdėklu – Sudargo lankytinų vietų žemėlapiu. Pasak bendruomenės centro pirmininkės, yra numatytas sukurti 30 min. filmas apie Sudargo piliakalnius bei kitus Lietuvos istorijai reikšmingus objektus, vadovaujantis Sudargo lankytinų vietų žemėlapiu.
 
„Filmuota medžiaga numatoma paliudyti tų objektų edukacinę-informacinę reikšmę praeityje ir šiuolaikiniame gyvenime, papildant filmą anglų kalbos subtitrais. Tuo siekiame pilnesnio vietovės istorinės reikšmės atvėrimo tiek savo krašto visuomenei, tiek žinių sklaidos ir plėtros tarp lankytojų iš užsienio kraštų“, – apie būsimo filmo viziją pasakojo bendruomenės pirmininkė ir pridūrė, kad filmavimo operatoriai žada jau greitai atvykti į Sudargą ir imtis darbo.

A. N. Dragūnaitienė kviečia sudargiečius pasidalinti senomis nuotraukomis, menančiomis Sudargo krašto praeitį bei dabartį.

„Juk viskas yra mūsų istorija, tad pasidairykime po ją, kol dar atsimenam, kol turim ką pasakyti ir parodyti bei patvirtinti. Jeigu medžiagos nepanaudosim filmui, tai gal kitą leidinio tiražą išleisim dar labiau išplėstą, nes į šį visa medžiaga taip pat netilpo, o labai gaila. Visi mes kartu daug daugiau nuveiksime“, – kalbėjo A. N. Dragūnaitienė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos