baneris leidinys

kinas auto
Ketvirtadienį kinas po atviru dangumi žiūrovų dėmesį pritraukė Gelgaudiškyje, o jau šią savaitę filmus neišlipant iš automobilio bus galima stebėti ir Šakiuose. Organizatorių nuotr.

Gintarė MARTINAITIENĖ

Kino stebėjimas neišlipant iš automobilio bus ne naujiena ir rajone. Štai ketvirtadienio vakarą rajono gyventojus stebėti kiną kvietė Gelgaudiškio kultūros centras, o nuo gegužės 6 d. Jaunimo kūrybos ir sporto centro (JKSC) aikštelėje kinus pradės rodyti ir Šakių kultūros centras.

Pasak Šakių kultūros centro direktoriaus Raimondo Januševičiaus, mintis rodyti kinus lauke, neišlipant iš automobilio, – sena idėja, tik jos įgyvendinimui vis pritrūkdavo laiko.

„Turbūt ne be reikalo sakoma, kad viskam savas laikas“, – juokiasi R. Januševičius.

Tiesa, jei ne papildomas finansavimas, ko gero, idėja ir būtų likusi tik idėja, mat galimybė vieną vakarą rodyti kiną atsieina kone 800 eurų. Kadangi kainuoja ir įranga, ir licencijos, o garsas bus transliuojamas radijo dažniu. Tad Šakių kultūros centro vadovas džiaugiasi, jog Kultūros taryba leido pakeisti laimėto projekto veiklas, prisidėjimą yra numačiusi ir savivaldybė. Todėl kol kas žiūrovai kiną galės stebėti nemokamai, o kaip bus ateityje, neaišku.

kinas auto2
„Pasižiūrėsime, koks poreikis, repertuaras gegužei sudėliotas, o kaip bus ateity – matysim. Dabar, karantino metu, tai kone vienintelė pramoga, kurią galime pasiūlyti žiūrovams“, – sako R. Januševičius ir vardija, jog startuojama bus su kinu „Pasmerkti. Pajūrio džiazas“, ketvirtadienį – „1917“, vėliau numatyti filmai „Tobulas pasimatymas“, „Džentelmenai“, „Importinis jaunikis“, „Vedybos, skyrybos ir barsukas“, „Skandalas“, „Zero 3“.

Šakiuose JKSC aikštelėje (nuo baseino pusės) kiną planuojama rodyti trečiadienį ir ketvirtadienį, 21.30 val. Tikimasi vienu metu sutalpinti apie 50 automobilių. Viename automobilyje gali sėdėti ne daugiau kaip du žmonės. Kino seanso metu draudžiama išlipti iš automobilio, langą praverti galima, bet tokiu atveju rekomenduojama dėvėti veido apsaugos priemones.

„Tualeto reikalais ar užkandžiais žmonės turi pasirūpinti iki renginio, nes nei prekyba bus vykdoma, nei išlipti galima, jei negresia pavojus tavo sveikatai“, – sako R. Januševičius.

Ketvirtadienį kinas buvo rodomas ir Gelgaudiškyje, vasaros estradoje. Čia jį stebėjo apie 70 automobilių. Pasak Gelgaudiškio kultūros centro direktorės Dianos Šležienės, tai pirminis pabandymas ir noras pažiūrėti, kaip renginys pasiteisins, tad kultūros centras džiaugiasi pirmuoju, bet neprisvilusiu blynu, drausmingais žiūrovais. Sėkmės atveju galbūt bus svarstoma ir apie reikiamos papildomos įrangos įsigijimą, nes veiklą atnaujinti norima, bet karantino sąlygos reikalauja ir papildomų investicijų. Pavyzdžiui, kokybiško garso užtikrinimas.

kinas auto3
„Mums labai rūpi koncertai, mūsų Muzikiniai penktadieniai“, – sako direktorė ir viliasi, kad penktą vasarą organizuojami profesionalios muzikos koncertai galbūt galėtų startuoti birželį.

Kol kas, svarsto D. Šležienė, neaišku, kaip keisis karantino sąlygos, kokie bus reikalavimai, kurie kartais, deja, vienas kitam prieštarauja, o norintys veikti tam tikrais atvejais tampa situacijos įkaitai.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos