baneris leidinys

aureja sedbaraite
Dalyvauti televizijos šou buvo sena Aurėjos Šedbaraitės svajonė, tad ji džiaugiasi ją įgyvendinusi ir sulaukusi komisijos įvertinimo bei palaikymo. Šakių cirko mokyklos nuotraukos


Gintarė MARTINAITIENĖ

Jau šį sekmadienį realybės šou „Lietuvos talentai. Supervaikai“ finale žiūrovų širdis bandys užkariauti Šakių cirko mokyklos artistė, oro akrobatė Aurėja Šedbaraitė, besitikinti ir kraštiečių palaikymo.
 
Komisijos palaikymo ir trijų „taip“ Aurėja iš komisijos sulaukė pirmajame etape ir tik visai neseniai sužinojo, kad pateko į finalą, kuris jau šį sekmadienį. Aurėja atvira – kažkas viduje kuždėjo, kad jai pasiseks ir kad ji pateks į finalą, tačiau pripažįsta, kad šis pasiekimas, nors ir tikėtas, išties malonus.

Tuo labiau, kad dalyvauti tokiame šou buvo sena Aurėjos svajonė – ji vis zyzdavo, kad nori išbandyti savo jėgas tokiame šou, tik vadovė, sako oro akrobatė, vis pristabdydavo, kol šiais metais abi nusprendė išbandyti sėkmę.

aureja sedbaraite2
Cirko mokyklos vadovė Itana Januševičienė teigia, jog svarbu ne tik užlipti į sceną, daug svarbiau, ką parodysi, koks tavo ne tik fizinis, bet ir psichologinis pasirengimas. Tad matydama Aurėjos potencialą skatino, ragino subręsti pasirodymui ir išlaukti. Tiesa, scenoje dvylikametė A. Šedbaraitė ne naujokė – cirką ji lanko nuo ketverių, tad pasirodymų scenoje būta ne vienas ir ne du, be cirko jaunoji artistė ir neįsivaizduoja savo gyvenimo.

Tačiau nereikėtų galvoti, kad cirkas tik blizgantys rūbai, scenos žavesys, žiūrovų nuostaba ir aplodismentai. Pirmiausiai tai sunkus, daug atsidavimo reikalaujantis darbas, nuolatinės treniruotės. Aurėja pasakoja, jog treniruotis tenka kiekvieną dieną, o kadangi šalyje karantinas, ruošiantis pasirodymams daug padirbėti teko savarankiškai namuose, tiesiog garaže, kur tėtis sukonstravo reikiamą įrangą.

„Čia ne daina ar šokis. Gaudavo namų darbus, atlikdavo, filmuodavo, siųsdavo man, o aš atgal. Taip ir bendravome“, – sako I. Januševičienė.

Ji džiaugiasi savo mokinės užsispyrimu bei noru daryti tai, ką daro.

„Svarbiausia yra noras, o ne tai, kad išeina į sceną ir verkia“, – sako vadovė.

Be to, tai ir didžiulė patirtis, nes tai ne šiaip konkursas, o šou, televizija, kur ir tiesioginis eteris, ir kameros, ir papildomas jaudulys.

aureja sedbaraite3
„Tai neeilinė patirtis artistams, bet ir vadovams, kurie turi šansą pasitempti“, – pripažįsta I. Januševičienė.

Nors sekmadienio pasirodymo vadovė laukia ramiai, tačiau yra ir jaudulio, nes sužinojo, kad negalės nusivežti savo įrangos, nes nėra galimybių tokios pakabinti, tad tikisi, jog dėl to nenukentės pasirodymo kokybė.

„Repetavom ant troso, o bus virvė“, – techninius niuansus vardija pašnekovė ir juokauja, kad dar yra kelios paros visa tai išspręsti.

Pati Aurėja, kalbėdama apie finalinį pasirodymą ir didelę konkurenciją pripažįsta, jog nieko nesitiki, tik viliasi, kad sulauks palaikymo, o pasirodymas pavyks, taip, kaip suplanuota.

Sekmadienį iš finale dalyvaujančių 12 dalyvių, tarp kurių ir Aurėja, į superfinalą pateks trys vaikai.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


idavang baneris

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos