baneris leidinys

ploksciuose nuotr j danieleviciaus
Atvirų kūrybinių dirbtuvių dalyvės džiaugėsi galimybe realizuoti savo idėjas bei pajusti kūrybos džiaugsmą. J. Danielevičiaus nuotr.

Jau tris penktadienius Plokščių mokyklos-daugiafunkcio centro bendruomenė susitiko su profesionaliais menininkais – dailininke Henrika Bartkute ir fotografu Jonu Danielevičiumi tam, kad besibaigiančios vasaros ir prasidedančio rudens sandūroje galėtų patirti kūrybos džiaugsmą tapant ir fotografuojant nuostabius Plokščių vaizdus.
 
Plokščių bendruomenė, kuriai projekte atstovauja Plokščių mokyklos-daugiafunkcio centro „Suaugusiųjų menų studija“, kartu su Gelgaudiškio ir Lekėčių bendruomenėmis dalyvauja VšĮ „Kūrybinių iniciatyvų centro“ vykdomame projekte „Šiandiena rytojui“ ir siekia paskatinti bendruomenės narius atrasti savyje kūrėjus.

Kūryba, sako projekto rengėjai, yra vienas iš kertinių asmens raiškos būdų, padeda asmeniui išreikšti savo emocijas, realizuoti savo idėjas, pasijusti laisvam. Taigi pagrindinė projekto idėja buvo organizuoti atviras kūrybines dirbtuves panemunės miestelių gyventojams. Projekto metu tapytoja Henrika Bartkutė ir fotografas Jonas Danielevičius surengė atviras kūrybines dirbtuves bendruomenės nariams. Paskutinių kūrybinių dirbtuvių metu spalio 2-ąją Plokščių mokykloje- daugiafunkciame centre buvo atidaryta ir bendra Plokščių bei Lekėčių bendruomenės narių tapybos darbų paroda, kurią galima apžiūrėti visą spalio mėnesį. Dar vieną fotografijos darbų parodą planuojama atidaryti spalio mėnesio pabaigoje.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos