baneris leidinys

Nors jau kuris laikas gyvai nevyksta jokie festivaliai ar konkursai, štai Šakių kultūros centro liaudiškų šokių grupė „Pynė“ jėgas išbando ir laurus skina virtualiuose.

Respublikiniame vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių konkursiniame festivalyje „Pamario susuktinis“, kurį organizavo klaipėdiečiai, „Pynės“ šokėjai pirmąsias vietas susižėrė visose trijose amžiaus grupėje – jaunučių, jaunių ir jaunimo.
 
Pasak kolektyvo vadovės Vitalijos Venienės, festivalio organizatoriams buvo siunčiami turimi, bet ne senesni kaip 2019 m. padaryti šokių vaizdo įrašai, tiesa, rasti kokybiškų įrašų gana sudėtinga.

„Sunku su įrašais, nes specialiai niekas nefilmavo ir nekaupė, tad rausėme, ieškojome, traukėme, kad ir kuo kokybiškesni būtų, nes dažniausiai filmuoti tik telefonu, tai ar kampas papildomas matosi, ar dar kas“, – pasakojo V. Venienė ir apgailestavo, kad kai kurie išties geri pasirodymai net neįamžinti, nes juk gyventa su nuostata, kad scenoje vienas ar kitas šokis dar bus šokamas nekart, niekas negalvojo, kad gali prireikti įrašų.

Užtat fortūna šakiečiams buvo išties palanki, nors, vadovė įsitikinusi, kad gyvo ir virtualaus konkurso net nėra ką lyginti. Kaip ir repeticijų, kuriose norimo rezultato nepasieksi, bet šiuo metu turime, ką turime, ir tenka tenkintis tuo, kuo galime. Tad ir virtualūs konkursai, sako V. Venienė, tiesiog galimybė pasitikrinti, įrašai jau renkami ir dar vienam konkursui, o kai darbo vaisiai puikiai įvertinami profesionalų, tai džiugina širdį ir nuteikia optimistiškai, kad sulauksime ir gyvų pasirodymų.

„Juk nesėdėsi sudėjus rankų, tai ir stengiamės išnaudoti šį sunkų laikotarpį ir dalyvauti, kur tik galime“, – sako „Pynės“ vadovė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos