baneris leidinys

Liepos 10 d. startuoja Šakių krašto gidų rengimo kursai, kuriuos pabaigę specialistai, viliamasi, išskirtinį mūsų kraštą turistams pristatys dar patraukliau ir įdomiau.

Pasak Šakių turizmo informacijos centro (TIC) direktorės Ievos Bernotaitės, planuojama parengti iki 24 gidų. Prioritetas teikiamas asmenims iki 40 m., tačiau laukiami ir visi norintys, kurie jau gali registruotis Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Tiesa, jie turi būti rajono gyventojai. Paskaitos vyks antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 18 val. nuotoliniu būdu, tačiau numatyti ir keli gyvi susitikimai, ekskursijos.
 
Kaip jau skelbta anksčiau, nemokamus kursus baigę gidai po jų turės pasirašyti sutartį ir pravesti keletą ekskursijų. Šie kursai išskirtiniai tuo, kad patys gidai kurs teminius maršrutus ir galės dar unikaliau pristatyti kraštą – galbūt vieni žvilgtels į dvarišką krašto pusę, kiti galbūt atsigręš į ūkius, apžvelgs netradicines nakvynes ar išvis sugalvos kažką naujo ir nepažinto.

„Įdomu tai, kad kai kurs savo teminius maršrutus, gali pasirinkti, kas jam įdomu. Jeigu žmogus mėgėjas važiuoti su dviračiu, jis gali kurti dviračių maršrutus, eiti per poilsiavietes ir pan., jei mėgsta žygius – gali būti žygių gidas, jei mėgsta istoriją – gali kalbėti per istorinę prizmę ar, pavyzdžiui, galima eiti ir per grožio salonus, kad štai čia gerai šukuoja, gražiai dažo ir pan. To ir siekiame, kad kiekvienas būtų savo srities entuziastas ir pasirinktų temą, kuri jam įdomu, o ne primesta“, – sako I. Bernotaitė ir pabrėžia, kad išskirtinumas ir yra, jog kiekvienas galės parodyti dar neatrastas miesto puses ir jas pristatyti turistams.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos