baneris leidinys

vaikai zaidimai
Renginio metu netrūko užsiėmimų mažiesiems, kurie noriai save išbandė ir sportinėse rungtyse. D. Pavalkio nuotr.

Praėjusį ketvirtadienį „Varpo“ mokykloje šurmuliavo Globėjų savaitę vainikavęs renginys – sporto diena, kurioje mažiesiems netrūko pramogų, o globėjams už jų atsidavimą ir kilnią misiją – padėkos žodžių.
 
Pasak Socialinių paslaugų centro direktorės Vilmos Bielskienės, Globos centrui išties dažnai tenka spręsti jautrias ir sunkias situacijas, tačiau šventinę dieną nesinori kalbėti apie sunkumus. Užtat įstaigos vadovė pasidžiaugė, kad prieš dvejus metus su Globos centru išsikėlė tikslą ir dalyvavo kokybės vertinimo projekte, o birželio 21 d. centrui įteiktas ir kokybės sertifikatas.

„Džiaugiamės šiuo įvertinimu, kadangi tai patvirtina, jog centre teikiamos Globos centro paslaugos atitinka aukščiausius keliamus reikalavimus“, – kalbėjo direktorė ir teikdama gėles dėkojo savo komandai.

Visgi daugiausiai padėkos žodžių renginio metu skirta globėjams, kurie vaikams suteikia namų šilumą ir rūpestį, leidžia patikėti suaugusiais, jų gerumu. Meras Edgaras Pilypaitis teigė, jog tai ne darbas, bet misija. Vicemeras Darius Jakavičius sakė, kad jeigu vaikai auga laimingi, visuomenė po 10–15 metų bus tik stipresnė, o vaikams jis linkėjo drąsiai svajoti, nes svajonės pildosi. Sveikinimus globėjams skyrė ir kantrybės, energijos bei tikėjimo savo darbų prasme linkėjo Socialinės paramos skyriaus vedėja Daiva Pilypaitytė, už tai, kad prisideda prie geresnių vaiko interesų užtikrinimo, dėkojo ir Vaiko teisių apsaugos skyriaus Šakių rajone komanda.

Nors gražių žodžių netrūko, tačiau vaikus labiausiai žavėjo galimybė pašokinėti ant batuto, išbandyti save sportinėse rungtyse ar išsimaudyti putose.

Iš viso šiuo metu rajone yra globojami 94 vaikai. Globėjų-rūpintojų yra 55, iš jų du budintys, pas kuriuos auga keturi vaikai, keturiose šeimynose namų šilumą radę 22 vaikai.

Globėjų diena Lietuvoje liepos pirmąjį sekmadienį minima nuo 2017-ųjų. Šią datą Lietuvos Respublikos Seimas įrašęs į Lietuvos Respublikos atmintinų dienų įstatymą.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos