baneris leidinys

Praėjusiais metais startavusi Kudirkos Naumiesčio kultūros centro iniciatyva – penktadieninės kino vasaros naktys po atviru dangumi – atgimė ir šių metų liepą. Net keturis vasaros penktadienius Kudirkos Naumiesčio kultūros centras kviečia užsukti pasimėgauti filmais, žvaigždėtu nakties dangumi ir jaukia atmosfera.

Kudirkos Naumiesčio kultūros centro kultūrinių projektų vadovės Editos Šlakaitienės teigimu, praėjusią vasarą ši iniciatyva pasiteisino su kaupu, tad buvo nuspręsta ją tęsti ir šiemet.
 
„Jau pirmąjį filmų penktadienį susirinko nemažas būrys žiūrovų, oras buvo puikus, to tikimės ir kitais kartais. Esame atviri įvairiems pasiūlymams, naujoms idėjoms. Šios iniciatyvos tikslas taip pat yra suburti jaunimą, suvienyti Kudirkos Naumiesčio bendruomenę“, – sako E. Šlakaitienė.

Šalimais Kudirkos Naumiesčio kultūros centro pastato trečią penktadienį bursis naumiestiečiai ir kiti kino mėgėjai. Liepos mėnesį jau parodyti du filmai – Jano Komasos „Kristaus kūnas“ bei Arūno Žebriūno „Riešutų duona“. Šiandien žiūrovų lauks Jamilos Žbanić „Quo Vadis, Aida?“, o rugpjūčio 6-ąja Almanto Grinkevičiaus „Sadūto tūto“.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos