baneris leidinys

Visą rugpjūčio mėnesį Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos muziejus lauks prasmingai praleisti savaitgalį nusiteikusių šeimų, kvies jas išbandyti patobulintą edukaciją „Vincas Kudirka – tautos herojus“.

Edukacijos tikslas – supažindinti įvairaus amžiaus mokinius ir jų tėvelius su Vinco Kudirkos asmenybe, jo pomėgiais, dar negirdėtais nutikimais bei nušviesti jį ne tik kaip tautinio atgimimo veikėją.
 
„Pastebėjome šios edukacijos poreikį mažiesiems muziejaus lankytojams, kadangi vaikai muziejuje dažnai nuobodžiauja. Vyresniems vaikams ši programa yra pasiekiama jau nuo praėjusių metų, tačiau dabar ji buvo patobulinta, pakoreguota ir pritaikyta tėvams su mažamečiais vaikais. Edukacijos užduotys yra įtraukiančios, nesudėtingos. Jos paslėptos spalvotuose vokuose, kurių vaikai ieško su dideliu entuziazmu. Radus vokus, reikia dėlioti dėliones, ieškoti skirtumų, atpažinti nuotraukos klastotę, šifruoti ir taip sužinoti daug naujų faktų apie V. Kudirką“, – pasakoja muziejaus edukatorė Vaida Janulevičiūtė.

Edukacijos kaina – 1 euras.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos