baneris leidinys

fontanas griskabudyje
Fontanas Griškabūdžio miestelio tvenkinyje džiugins nuo ryto aštuntos ik vakaro 24 valandos. R. Januševičiaus nuotr.


Griškabūdiečiai ir toliau tęsia savo gražius darbus. Šį kartą visus nudžiugino pačiame miestelio centre tyvuliuojančiame vandens telkinyje įrengtas fontanas. Miestelio seniūno galvoje sukasi mintys fontaną dar tobulinti, o svarbiausia, kad fontanas vakarais šviestų. „Tai bendras mūsų miestelio bendruomenės kūrinys“, – sako seniūnas Saulius Naumavičius.
 
Miestelio seniūnas S. Naumavičius pasakojo, kad idėja fontano čiurkšle pagyvinti tvenkinį rutuliojosi jau seniai ne vieno bendruomeniečio galvoje.

„Kažkada ir mokytojas Romanas Laurinaitis užsiminė, kad jeigu miestelyje gyventojai nuosavame tvenkinyje gali įsirengti fontaną, kodėl neįrengus miestelio centre... Taip idėja virto kūnu“, – džiaugėsi seniūnas.

Anot jo, fontanas įsijungia ryte prieš pat aštuntą valandą, po keliolikos minučių išsijungia, įrenginys suprogramuotas taip, kad per valandą vieną kartą fontanas trykštų po maždaug 15 minučių. Ir taip iki pat vidurnakčio. Fontano programavimu užsiėmė jankiškis Donatas Masteika.

„Fontaną dar tobulinsim, ypač apšvietimą, norisi, kad fontanas tamsiu paros metu būtų apšviestas“, – mintimis dalijosi miestelio seniūnas.

S. Naumavičius nuoširdžiai dėkojo bendruomenės valdybos nariui Arūnui Kliaudaičiui už fontano idėjos palaikymą bei sukūrimą. Taip pat Virgilijui Šulskiui, Jurgiui Moleikaičiui ir jo sūnui Pijui, Mantui Puskunigiui, Ernestui Stankevičiui, seniūnijos darbuotojams Arūnui Sinkevičiui, Sauliui Rastaustauskui už pagalbą šį fontaną montuojant.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos