baneris leidinys

Beveik trejus metus Šakių kultūros centro direktoriaus pavaduotoja dirbusi Aistė Bakaitė  nusprendė išeiti iš darbo Šakiuose ir nuo rugsėjo 14 d. pradėjo dirbti Marijampolės kultūros centre direktoriaus pavaduotoja kultūrai ir bendriesiems reikalams.
Anot A. Bakaitės, apsisprendimas išeiti iš darbo Šakių kultūros centre nebuvo nei lengvas, nei spontaniškas.

„Šiandieninė kultūrinė situacija Šakių rajone nėra lengva. Didžiausią įtaką apsisprendžiant turėjo direktoriaus pasikeitimas“, – atvirauja A. Bakaitė ir mano, jog direktorius ir pavaduotojas turi būti viena stipri komanda, ypač gyvenant tokiame nedideliame miestelyje, tad galiausiai ji supratusi, jog likti ten, kur yra, daugiau negali.
 
Ji sako radusi skelbimą, kad Marijampolės kultūros centre skelbiamas konkursas direktoriaus pavaduotojo kultūrai ir bendriesiems reikalams pareigoms užimti. Nusprendė dalyvauti, o konkursą laimėjusi jau darbuojasi kur kas didesniame kolektyve nei buvo Šakiuose.

„Marijampolės kultūros centre dirba 120 asmenų. Realiai tai tris kartus didesnis kolektyvas nei buvo Šakiuose. Jaučiasi, kad veiksmas, renginių gausa nepalyginama su Šakiais, kiekvieną dieną vis koks nors renginys ar edukacija, daug didesnis žmonių srautas“, – apie naująją darbo vietą kalba A. Bakaitė ir priduria, kad džiaugiasi nauju gyvenimo etapu, viliasi realizuoti idėjas būtent ten, nors ir apgailestauja, mano, jog Šakiams tiesiog nereikia jaunų specialistų.

„Daug  mano aplinkos žmonių per paskutiniuosius du metus išėjo iš Šakių. Labai gaila, tačiau tokia realybė. Šiuo metu Šakiuose tikrai jaučiamas sąstingis... Pas mus šiuo metu trūksta noro, motyvacijos, gyvenama požiūriu, kam daryti, jei galiu ir nedaryti“, – mintimis dalijasi pašnekovė.

Iki užimdama direktoriaus pavaduotojos pareigas Šakių kultūros centre, A. Bakaitė vadovavo Sintautų kultūros centrui. Iš viso kultūros srityje ji dirba septynerius metus ir sako, jog ši sritis jai išties patinka, nors dažnai būna, kad tenka aukoti savaitgalius, dirbti vakarais. Geru žodžiu ji mini Šakių kultūros centrą, tačiau kalba ne apie dabartį, o apie ankstesnį laiką ir mano, kad „naujam direktoriui bus kur kas lengviau dirbti, kai susiformuos savo pageidaujamų žmonių komandą“.

Šakių kultūros centro direktorius Mindaugas Kriaučiūnas, paklaustas apie pavaduotojos išėjimą iš darbo, sako, jog tiesiog toks žmogaus apsisprendimas, kiekvienas galime rinktis tai, ko norime, ir siekti savo tikslų.

„Darbuotojo klausimai bus sprendžiami konkurso būdu“, – patikino direktorius, pridūręs ir tai, kad procedūros visgi užtrunka, galų gale naujus ir norinčius dirbti žmones rasti išties sunku.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos