baneris leidinys

Spalio 2 d. Panovių kaimo laisvalaikio salės renginių organizatorė Ingrida Mikalauskienė ir bendruomenės nariai J. Lingio parke nuo pat ankstyvo ryto dūzgė kaip bitelės, aplinką puošė rudeninių gėlių kompozicijomis – ruošėsi tradicine tapusiai Derliaus šventei.

Į šventę susirinko ne tik aktyviausi panoviečiai ir geriausios šeimininkės, bet ir svečiai iš kaimyninių bendruomenių.  
 
„Tai ypatingas šių metų renginys, nes jame dalyvavo geranoriškai nusiteikę slavikiečiai ir turčiniškiai, kurie į mūsų šventę atsivežė išties įspūdingas rudeninio derliaus dovanas“, – džiaugiasi organizatoriai ir priduria, kad kai gamtos dovanos tokios gausios ir dosnios, tai kiekvienas stengėsi pasigaminti originaliausių, sveikiausių ir skaniausių patiekalų.

Laisvalaikio salės organizatorė pateikė dalyviams viktorinos klausimus apie daržovių kilmę, užduočių dalyviams būta ir daugiau – teko nešioti su naščiais vandenį, kilnoti sunkiausius moliūgus, perrinkti bulves ir išlukštenti pupas.

Nuo pat renginio pradžios smagią nuotaiką šventės dalyviams dovanojo Slavikų kaimo kapela, vadovaujama Renatos Baltrušaitienės. Visus susirinkusius pasveikino Panovių bendruomenės pirmininkas Bernardinas Petras Vainius, pasidžiaugdamas geru šių metų derliumi, gražiais orais ir kaimyniška bendryste. Kvietė vieni kitus vaišintis, išragauti visus patiekalus, linksmintis.

„Visos gaspadinės buvo tokios šaunuolės, kad šauniausios iš šauniausių išrinkti negalėjo. Su dideliu džiugesiu paskelbėme, kad nugalėjo draugystė ir mūsų šaunių gaspadinių meistriškumas“, – skelbia organizatoriai ir dėkoja tiek dalyviams, tiek visiems, prisidėjusiems prie šventės organizavimo.

 „Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos