baneris leidinys

svieciantys bokstai
Virtualioje parodoje eksponuojamos ir šakiečio fotomenininko Vido Venslovaičio fotografijos, kuriose užfiksuota instaliacija „Šviesos bokštai“. V. Venslovaičio nuotr.

Įgyvendinant projektą, Marijampolėje po ilgokos pertraukos vėl ėmė šviesti Stoties gatvėje ant grūdų produktų elevatorių stogo esantys bokštai. Pranešime spaudai skelbiama, kad tai ne šventinė dekoracija, bet meno kūrinys „Šviesos bokštai“.
 
Projekto vadovė Jūratė Preikšienė informuoja, kad viena iš projekto veiklų – Marijampolės kultūros centro svetainėje veikianti virtuali fotomenininkų paroda „Naujoji bokštų šviesa“ https://www.marijampoleskc.lt/virtuali-foto-paroda-naujoji-bokstu-sviesa/ Tarp šešių fotomenininkų – ir kraštietis Vidas Venslovaitis, taip pat įamžinęs instaliaciją.

Skelbiama, kad bokštai, aukščiausias meninis objektas, kiekvieną dieną švies vidutiniškai 3–4 valandas, žiemos metu veikimo laikas bus ilgesnis, bet naktį instaliacija nešvies.

„Tikimės, kad naujoji bokštų šviesa taps gana ryškia ne tik miesto, bet ir viso regiono meninės tapatybės dalimi“, – rašo projekto vadovė ir priduria, kad žiūrint iš skirtingų pusių matomas vis kitoks vaizdas.

J. Preikšienė tikina, kad, norint pamatyti visuminį vaizdą, reiktų išvažiuoti už miesto rytų arba vakarų kryptimi mažiausiai 3 km.

„Tuomet pasimato visas siluetas ir įsikomponavimas į bendrą miesto panoraminį peizažą“, – rašoma pranešime spaudai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos