baneris leidinys

Praėjusį penktadienį į posėdį rinkosi savivaldybės Kultūros ir meno taryba. Nors diskusijų būta išties daug, pasak tarybos pirmininkės Rimos Rauktienės, jokių sprendimų priimta nebuvo.

Šiai tarybai pavesta aptarti kultūros įstaigų tinklą ir apie numatomą pertvarką bei galimus pokyčius pateikti savo matymą. Anot R. Rauktienės, kai kuriems Kultūros ir meno tarybos nariams galbūt dar trūksta informacijos, norima labiau pasigilinti į situaciją.
 
„Nėra jokių sprendimų, nusprendėme artimiausiu metu rinktis dar kartą“, – patikino tarybos pirmininkė.

Kadangi ir šiai tarybai griškabūdiečiai ir tų apylinkių aktyvas yra pateikę prašymą palikti Griškabūdžio kultūros centrą atskiru juridiniu vienetu, pirmiausiai jiems bus parengtas atsakymas, norima paaiškinti, kodėl apskritai yra centralizacijos poreikis. Be to, pasak R. Rauktienės, su šia bendruomene planuojama susitikti ir aptarti jiems rūpimus klausimus. Tuo labiau, kad lukšiečiai panašaus pobūdžio susitikimą turėjo, jame dalyvavo net keletas tarybos narių, turinčių sprendžiamąjį balsą, ir, žvelgiant iš griškabūdiečių pusės, anot R. Rauktienės, toks susirinkimas galėjo pasirodyti neskaniai. Tad norima išklausyti ir juos.

„Aš pati apie jį (vykusį Lukšiuose – red. past.) nieko nežinojau, todėl nedalyvavau,“, – kalbėjo R. Rauktienė.

Kokie galėtų būti galutiniai sprendimai dėl rajono kultūros įstaigų tinklo, neaišku.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos