baneris leidinys

baidares aug
Nors baidarių ekspedicijoje dalyviams teko nemažai iššūkių, visgi keturi plaukimo entuziastai ryžosi užbaigti kelionės maršrutą ir įveikė net ir painiausias kliūtis. Praėjusį savaitgalį vyko baidarių žygis Šešupe „Ekspedicija 600“. Jos organizatorius Vykintas Augustaitis tikina, kad žygio metu netrūko nuotykių ir iššūkių. Organizatorių nuotr.


„Šiemet pirmąjį palapinių miestelį įrengėme prie Pilviškių nuotekų valymo įrenginių. Ten po jaunimo festivalio „Mažinam atstumą“ pirmą valandą nakties apsistojo nakvynei pirmieji 25 turistai, o ryte prisijungė grupės „Abudu“ muzikantai“, – pasakoja ekspedicijos idėjos sumanytojas V. Augustaitis.
 
Ekspedicijos metu baidarininkai apsistojo Matarnų stovyklavietėje ant Šešupės kranto, plaukė Kudirkos Naumiesčio link, čia aplankė Vinco Kudirkos muziejų ir rašytojo kapą bei Bulvės muziejų.

„Į Panovius mūsų išplaukė tik 34 žmonės, nes ne visi turėjo leidimus būti pasienio vandenyse, o ir lietaus kiti išsigando. Iš tiesų šiltas vasariškas lietus „pakrikštijo“ pirmą kartą gyvenime plaukusius baidare“, – apie trečiosios ekspedicijos dienos nuotykius pasakoja organizatorius.

Visgi tik keturi žmonės, anot V. Augustaičio, ryžosi likti Panoviuose, kad plauktų iki santakos su Jotija (iki sienos su Kaliningrado sritimi) ir daugiau nei pusę kilometro prieš srovę Jotijos upe.

„Tikėkimės, kad ,,Ekspedicijos 600“ sėkmė paskatins aktyvesnį šakiečių dalyvavimą kitais metais“, – tikina V. Augustaitis.

Jo organizuojama Šešupės regata – jau antrąjį rugsėjo savaitgalį.

Milda Čebanauskaitė

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos