baneris leidinys

budreckaite
Griškabūdžio gimnazijos abiturientė Beatričė Budreckaitė ir jos mokytoja Jolanta Laurinaitienė – vienos iš renginyje dalyvavusių mūsų rajono atstovių. E. Pilypaičio nuotr.


Rugsėjo 14 d. Seimo Konstitucijos salėje vyko iškilmingas minėjimas, skirtas valstybinės kalbos statuso 100-osioms metinėms. Renginyje dalyvavo ir mūsų rajono atstovai, o Griškabūdžio gimnazijos abiturientė  Beatričė Budreckaitė buvo pakviesta sakyti sveikinimo kalbą iškilmių dalyviams.
 
Beatričė – respublikinio Jaunųjų filologų konkurso III ir II laipsnio diplomų laimėtoja, ji domisi kalbos mokslu, pavasarį Šakiuose vykusioje 50-oje Kalbos dienoje skaitė pranešimą apie kitų kalbų įtaką jaunimo kalbai (jos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Jolanta Laurinaitienė). Būtent Beatričę Valstybinė lietuvių kalbos komisija pasirinko minėjime atstovauti mokiniams ir sakyti sveikinimo kalbą.

Renginio metu nuskambėjo daug lietuvių kalbai skirtų prasmingų žodžių, buvo prisiminta mūsų gimtosios kalbos raida nuo seniausių laikų iki šių dienų, Klaipėdos mokiniai parodė literatūrinę kompoziciją.

Renginyje, be Griškabūdžio gimnazijos moksleivės ir mokytojos J. Laurinaitienės, dalyvavo ir savivaldybės kalbos tvarkytoja Rimutė Grušienė, meras Edgaras Pilypaitis, dėmesio šakiečiai sulaukė ir iš Seimo narės Irenos Haase.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos