akcija2024 568px

zygis kovo11
Į pėsčiųjų žygį registravosi 127 dalyviai, tiesa, žygiavo ir neužsiregistravusių. Žygyje dalyvavo ir organizacijos, ir šeimos, ir pavieniai asmenys. Organizatorių nuotr.


Kudirkos Naumiesčio bendruomenė tęsia praėjusiais metais pradėtą tradiciją – Kovo 11-ąją paminėjo pėsčiųjų žygiu. Šeštadienį arti 150 žygeivių įveikė 10 kilometrų trasą. Ir ne veltui sakoma, kad blogo oro nėra, yra tik netinkama apranga.  
 
Pėsčiųjų žygio, skirto Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai, organizatoriai – Šakių kultūros centro Kudirkos Naumiesčio kultūros padalinio darbuotojai, Kudirkos Naumiesčio 410 šaulių kuopa kartu su kitomis miesto įstaigomis – ir šiemet pakvietė švęsti kitaip. Nepaisant blogo oro, renginyje dalyvavo gausus būrys žygeivių.

Kaip informavo Kudirkos Naumiesčio kultūros padalinio vadovė Vida Čeplevičienė, 127 užsiregistravę dalyviai yra Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos bei Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriaus mokiniai ir mokytojai, seniūnijos, bibliotekos, kultūros, Vinco Kudirkos muziejaus darbuotojai, bendruomenių centrų „Santaka“ ir „Naumiestiečių sambūris“, Pasieniečių klubo Marijampolės skyriaus nariai, Pagėgių rinktinės Kudirkos Naumiesčio užkardos pasieniečiai, šauliai. Žygiavo ir pavieniai asmenys, ir šeimomis, dalis buvo ir nesiregistravusių. Jauniausias renginio dalyvis – septynmetis Rokas Gaulys. Vyriausiai žygeivei naumiestietei Nijolei Mardosaitei – 85-eri.

Pirmieji dalyviai, kaip ir privaloma visuose rimtuose žygiuose, užsiregistravo žemėlapyje nurodytuose kontrolės postuose ir 10 kilometrų trasą įveikė per dvi valandas. Netruko susirinkti ir visi kiti. Renginio globėja Seimo narė Irena Haase, ir pati dalyvavusi žygyje, pasveikino susirinkusius su Kovo 11-ąja ir visiems dalyviams bei žygio organizatoriams įteikė Padėkos raštus.

Nors oras nelepino, žygeiviai neskubėjo skirstytis, dalijosi žygio įspūdžiais prie arbatos puodelio ir ragaudami gardžią grikių košę, kurią paruošė Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriaus virėjai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos