baneris leidinys

renginys pauksciai
Lekėčiuose susirinkusiems priešmokyklinukams netrūko užsiėmimų, jie noriai įsijungė į įvairias veiklas. Organizatorių nuotr.

Kartu paminėti Žemės dieną Lekėčių priešmokyklinukai pakvietė draugus iš Kriūkų, Plokščių ir Zapyškio.
 
Pirmiausiai gausiai susirinkusius paukštukus – vaikus – pasveikino Panemunių mokyklos-daugiafunkcio centro direktorė Lilija Liutvinienė. Ežerėlio girininkijos specialistas Paulius mažuosius supažindino su inkilais, lizdeliais juose, papasakojo, kiek paukštukų gali išperėti zylė, atsakė į vaikų klausimus.

Po dainų, žaidimų, ratelių laukė įvairios meninės veiklos, į kurias entuziastingai įsijungė šventės dalyviai. Šventei aktyviai ruošėsi ir tėveliai, išvakarėse gamino inkilus.

Mokyklos direktorė džiaugiasi, kad Vaclovos Valevičienės inicijuota šventė išradingai sutelkė bendruomenę. Jai talkino ir padėjėja Sonata, Šarkos (muzikos mokytoja Violeta ir psichologė Vilma), Boružėlės (pavaduotoja ugdymui Eglita ir raštinės vedėja Dalia), Genys (sveikatos priežiūros specialistė Kristina), fizinio ugdymo mokytojas Darius prigalvojo įvairiausių sportinių rungčių, o jam į talką atskubėjo devintokai vaikinai. Išties mokyklos stadionas buvo pilnas įvairiausių paukščių – šventės dalyvių – klegesio, pakvipo pavasariu. Pasidžiaugę bendryste visi vaišinosi arbata ir valgyklos moterų iškeptu pyragu.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos