baneris leidinys

batutu fiesta
Nors pramogų šventės metu netrūko, ilgiausios vaikų eilės nusidriekė prie batutų, kuriais buvo galima mėgautis nemokamai. D. Pavalkio nuotr.


Šeštadienį Šakių J. Lingio parke nušurmuliavo Tarptautinei šeimos dienai paminėti skirta šventė. Jau trečią kartą ją rajono gyventojams dovanojo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) Šakių skyrius bei šventės iniciatorius Seimo narys Giedrius Surplys.
 
Rodos, tokiai šventei, kuri jau tampa tradicine ir kasmet pritraukia vis didesnį būrį tiek vaikų, tiek suaugusių, ir oras buvo it užsakytas. Susirinkusius renginio dalyvius su Šeimų diena pasveikino meras bei LVŽS Šakių skyriaus pirmininkas Raimondas Januševičius, pakvietęs visus gerai praleisti laiką, kad ši diena išliktų įsimintina ilgam, nes atrakcijų paruošta išties daug ir visiems.   

Pramogų renginio metu tikrai netrūko. Scenoje vienas kitą keitė jaunieji atlikėjai, cirko artistai bei šokėjai, o vaikai savo kantrybę tikrino stovėdami nemenkose eilėse prie batutų, kuriais buvo galima mėgautis nemokamai. Kiti stojo į eilę prie Ukrainos atributika papuoštos palapinės, kad būtų išpiešti veidukai, trypčiojo laukdami, kol prasidės sportinės estafetės, kurias organizavo Šakių sporto klubas „Audra“, ar sukiojosi tarp vienas už kitą gražesnių triušiukų, kuriuos šakiečiams atvežė ir parodą suorganizavo Veislinių gyvūnų augintojų klubo vadovas Edmundas Reimerys.

Susirinkusiųjų laukė ir daugiau atrakcijų – į šventę užsuko savo motociklų gaudesiu suaugusių ir vaikų dėmesį patraukęs būrys baikerių,  pasigaminti skirtuką knygai edukacijoje „Varlytė įšoko į knygą“ kvietė Lukšių bibliotekininkė Rima Bakienė. Pavargusieji galėjo atsipūsti ant čia pat pievoje ištiestų pledukų ir pagalvėlių-varlyčių, kurias atvežė ir fotosesijai pakvietė Varlių namelio šeimininkė Reda Pečiulienė-Šilingė. Čia pat buvo galima ir jos surinktas knygeles apie varlytes pavartyti.

Didžiulio vaikų dėmesio sulaukė po šventę vaikštinėjusi keleto metrų aukščio balta meškutė ir jos draugas tigras, su kuriais skubėjo įsiamžinti ar tik šiaip apsikabinti ir vaikai, ir suaugusieji.

Tiesa, po šventės internetinėje erdvėje pasipylė diskusijos dėl renginio dalyviams pasiūlytų sportinių rungčių. Konkrečiai užkliuvo alaus bokalo laikymas, per dantį patraukta ir nuskambėjusi daina „Kancaras“. Svarstyta, ar tikrai tai pats tinkamiausias turinys Šeimų šventei, kurią organizuoja už blaivybę pasisakanti partija.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos