baneris leidinys

Gegužės 11 d. startavo Šakių viešosios bibliotekos iniciatyva surinkti trūkstamus 5 tūkst. eurų  menininko Algimanto Vorevičiaus skulptūrinei kompozicijai, skirtai įamžinti lakūnų Antaninos ir Jono Liorentų atminimą.
 
Pasak Šakių viešosios bibliotekos kultūrinės veiklos vadybininkės Jurgitos Savickienės, per pirmąsias penkias dienas buvo surinktas pirmasis tūkstantis eurų, o antradienis buvo pati rezultatyviausia pirmosios pinigų rinkimo savaitės diena – buvo paaukoti 402 eurai. Jos teigimu, galbūt todėl, kad šią informaciją stengiamasi viešinti kuo plačiau. Šia žinia savo „Facebook“ „Pas Editą“ paskyroje pasidalino ir pati šiam projektui paaukojusi Edita Mildažytė, kuri yra sukūrusi ir dokumentinį filmą apie A. Liorentaitę „Į raketą sėsčiau...“, o apie J. Liorentą ne kartą kalbėta „Daiktų istorijų“ laidose, pasakojant apie tarpukario aviacijos aukso amžių.  

Ketvirtadienio rytą šiam kilniam tikslui jau buvo surinkta 1 tūkst. 786 eurų. Pinigų rinkimas tęsiasi, paaukoti galima www.susimetam.lt.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos