baneris leidinys

vasara muzika
Jau septintus metus šalies muzikos mokytojai renkasi į trijų dienų kvalifikacinę stovyklą „Vasara su muzika“, kuri organizuojama vis kitoje Lietuvos vietoje. 39 muzikos mokytojos iš visos Lietuvos šiais metais sugužėjo į sodybą „Kuosynė“ Kuprių kaime (Lukšių sen.).

Šiemet prie stovyklos organizatorių prisijungė ir Lukšių Vinco Grybo gimnazijos bei Šakių ikimokyklinio ugdymo mokyklos „Maži žingsneliai“ meninio ugdymo mokytoja Lina Bakaitienė, kuri pakvietė pasisvečiuoti ir krašto grožį pamatyti Zanavykijoje.
 
„Šiemet dalyviai ieškojo sinergijos tarp Lietuvos regionų kultūros, modernaus meno, netradicinių instrumentų ir skaitmeninių technologijų taikymo“, – pasakojo L. Bakaitienė.

Anot jos, mokymų metu muzikos pedagogai įgijo bei pagilino etnomuzikos žinias lektorės Rasos Stoškuvienės (grupės „Kitava“ vokalistės, dainų autorės, edukologijos mokslų daktarės) mokymuose, taip pat tobulino ritminio muzikavimo, kūno perkusijos galimybes, mokėsi liaudies dainoms pritarti netradiciniais instrumentais – mėnulio būgnu, šručiu, akordeonu, atliko eurovizinę Monikos Linkytės dainą „Čiūto tūto“ („Stay“), kurią aranžavo stovyklos organizatorė Indra Mažuikaitė-Kubiliūnienė. Stovyklos dalyviai taip pat galėjo papildyti, išbandyti ar gilinti skaitmeninių technologijų žinias, kurios, tikimasi, padės efektyviau ir greičiau konkretinti mokomąją medžiagą, patikrinti įgytas žinias, išmaniau pravesti pamoką ar užsiėmimą.
Vienos dienos popietė buvo skirta pažinti Šakių kraštą.

„Džiugu, kad prie dalyvaujančių šiais metais prisijungė Šakių „Varpo“ mokyklos muzikos mokytoja Ingira Jakienė ir Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos muzikos mokytoja Edita Legotienė“, – kalbėjo L. Bakaitienė pridurdama, kad ši stovykla – tai nepamainoma patirtis ir praktika, padedanti teigiamai nusiteikti naujiems mokslo metams.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos