baneris leidinys

ts-lkd suvaziavime
Šeštadienį Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) nariai rinkosi į šventinį suvažiavimą, skirtą paminėti partijos įkūrimo 30-metį. Iš Šakių skyriaus suvažiavime dalyvavo aštuoni delegatai, keturi – svečio teisėmis.

Kaip praneša partijos Šakių skyriaus pirmininkas Edgaras Pilypaitis, šventinio renginio metu 86 partiečiams buvo įteikti auksiniai ,,Lietuvos ąžuolų“ apdovanojimai už nuopelnus ir indėlį kuriant partiją kaip organizaciją, formuojant jos politinę mintį ir veidą. Tarp jų – ir šakiečiai Algirdas Klimaitis ir Vilhelmas Haase (po mirties). Sidabriniu ženklu, kuris įteiktas beveik 40 partiečių, pagerbta šakietė Rasita Grincevičienė.
 
Pasak E. Pilypaičio, svarbiausia suvažiavimo misija – priimti politinę deklaraciją „Jungdami giname ir auginame Lietuvą“.

„Tai dokumentas, brėšiantis kryptį, apie ką TS-LKD bendruomenė bus artimiausiu metu“, – sako Šakių skyriaus pirmininkas ir priduria, kad valstybę ir visuomenę turi vienyti du bendri tikslai: kurti naujas galimybes augti žmonėms ir valstybei bei ginti žmones ir valstybę.

Anot jo, visuotinė kuriančios šalies gynyba yra būtina sąlyga išlaikyti tolesnę pažangą, o tolesnė šalies pažanga yra būtina sąlyga stiprinti šalies saugumą.

„Šie du prioritetai bus mūsų darbų, minčių ir tikėjimo pagrindine kryptimi, telkiant tiek mūsų bendruomenės, tiek ir plačiosios visuomenės pajėgas 2024–2028 metų kadencijos laikotarpyje, tiek ir ilgalaikėje perspektyvoje“, – mintimis po susitikimo dalijosi E. Pilypaitis.

„Draugo” inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos