baneris leidinys

mamontovasŠeštadienį Vilnių ir dar 43 Lietuvos miestus trečią kartą užvaldys šimtai gatvės muzikantų ir jų atliekama muzika. Vien Vilniuje visą dieną šturmuoti gatves ruošiasi apie 700-800 muzikantų (apie 400 užsiregistravusių grupių).

"Gatvės muzikos dienos" iniciatorius ir idėjinis vadas Andrius Mamontovas primena, jog gatvės muzikos šventėje, be jau užsiregistravusiųjų, lygiai taip pat laukiami ir spontaniškai prisijungsiantys muzikantai. Svarbiausia, jog visi galintys, mokantys, besimokantys, pradedantys ar baigiantys groti yra visateisiai "Gatvės muzikos dienos" dalyviai. Amžiaus cenzo nėra, išsilavinimo patikrinimo nėra, muzikos instrumentų įvairovė neribojama. Yra tik laiko ribos - baigti groti 22 val. ir prašoma geranoriškumo ir atidumo grojančiam ar dainuojančiam kolegai.
 
Pasak "Gatvės muzikos dienos" projekto vadovės Dainos Urbanavičienės, šventės renginiai vyks senamiesčio gatvėse, skveruose, aikštėse, o aikštėje prie Seimo bus pristatomas muzikinis sportas iš Ispanijos "Bossaball" - skambant Lotynų Amerikos muzikai pasirodys gimnastai, futbolo ir tinklinio žaidėjai.

Šakiuose „Gatvės Muzikos diena“ vyks J.Lingio parke nuo 12 iki 22 valandos. Čia laukiami visi dainuojantys, grojantys, šokantys ir kuriantys miestelėnai ir jo svečiai. Visiškai nesvarbu, koks Tavo amžius ar kokio stiliaus muziką groji. Svarbiausia, kad miestų gatvės būtų užpildytos muzika, o Tu taptum grojančio miesto dalimi.

ELTA ir „Draugo“ inf.

 

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos