baneris leidinys

pynePraėjusį savaitgalį Šakių kultūros centro tautinių šokių jaunimo kolektyvas „Pynė“ dalyvavo Lenkijoje vykusiame tarptautiniame festivalyje „Vaivorykštė“. Mūsiškiai namo grįžo kupini puikių įspūdžių.

Nuotr. Viešnagės metu neapsieita be kuriozų. Vienas „Pynės“ kolektyvo narys namuose paliko savo koncertinės aprangos kelnes, todėl turėjo šokti su skolintomis.


Birželio 25 -27 dienomis Lenkijoje vyko septintasis vaikų ir jaunimo folkloro festivalis „Vaivorykštė“. Tarptautiniame festivalyje dalyvavo Kinijos, Baltarusijos, Šri Lankos, Ukrainos ir Šakių kultūros centro jaunimo „Pynė“ kolektyvas. 580 metų jubiliejų švenčiančiame Elko mieste festivalis vyko net tris dienas.
 
Kultūros centro jaunimo tautinių šokių kolektyvo „Pynė“ vadovė Vitalija Venienė sakė, kad viešnagė Lenkijoje buvo atgaiva ir sielai, ir akiai. Trijų dienų festivalyje šakiečiai turėjo pasirodyti net tris kartus ir vis kitose vietose, kur artistų pasirodymams buvo paruoštos puikios scenos. „Pirmą kartą gyvenime mačiau tokią didžiulę sceną, kuri buvo net trijų pakopų. Tai buvo išskirtinė galimybė pasirodyti tokioje scenoje“,- kalbėjo V. Venienė. Lenkijoje „Pynės“ kolektyvas viešėjo drauge su dainininke Vismante Vasaityte. Pastaroji padėjo paįvairinti šokėjų pasirodymų programas. Festivalio įspūdžiais dalinęsi šakiečiai džiaugėsi buvę šiltai sutikti draugiškos publikos. Žinoma, šakiečiai ne tik pasirodyti, bet ir patys pasižiūrėti tikrai turėjo į ką. Jiems neišdildomą įspūdį paliko aukšto meistriškumo Kinijos kolektyvo pasirodymas.

Namo grįžę šakiečiai neslėpė susižavėjimo nuostabaus grožio Elkos miestu, kurio centre tyvuliuoja ežeras. Ežeringame Elko mieste festivalio dalyviai plaukiojo laivais. „Pasiplaukiojimas buvo įspūdingas. Grojo muzikantai, šokom ir dainavom“,- pasakojo V. Venienė. Sekmadienį miesto gatvėmis žygiavo visų šalių kolektyvai. „Pilnos gatvės žmonių, visi mojavo, fotografavo“,- įspūdžiais dalijosi V. Venienė.

„Pynės“ vadovė dėkoja Kultūros ir turizmo skyriaus vedėjai A. Kasparevičienei už suteiktą galimybę išvykti į Lenkiją, kur tarptautiniame festivalyje turėjo puikią galimybę atstovauti ne tik Šakiams, bet ir Lietuvai.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


spa purslai drg

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos