baneris leidinys

jecieneLiepos 2-ąją įvyko Daivos Jėčienės tekstilės darbų jubiliejinės parodos „Po 50 gyvenimas tik prasideda“ atidarymas. Paminėti šios gražios progos rinkosi giminaičiai, artimieji, bendradarbiai ir kiti, neabejingi rankdarbiams svečiai.

Nuotr. Tautodailininkė D. Jėčienė su savo šeima.

Tautodailininkę pasveikinti atvyko ir Šakių meras Juozas Bertašius. Negailėdamas gražių žodžių, jis įteikė autorei padėką ir pasveikino jubiliejaus proga. „Jūsų lėlės nuostabios, artimos ir mielos, o svarbiausia, kad jos gyvena mūsų krašte“,- džiaugėsi jis.

Lukšių seniūnas Vidas Cikana taip pat prisidėjo prie šiltų sveikinimų. Jis linkėjo kūrybinės sėkmės ir džiaugėsi D. Jėčienės darbų dvasingumu. „Kūryba – jos gyvenimas“,- susižavėjimo neslėpė seniūnas.
 
Daiva Jėčienė gimė Nidoje, tačiau gyvenimo kelias atvedė ją į Šakių rajoną. Ji dirba Kriūkų vidurinėje mokykloje geografijos mokytoja.

Rankdarbiais susidomėjusi dar vaikystėje, 1986 m.  ji pradėjo kurti lėles ir žaislus. „Nuo pat mažens mačiau kaip tėveliai rankdarbiais užsiima, todėl ir mane tai pradėjo traukti“,- pasakoja moteris.

Prisimindama vaikystę ji džiaugiasi, kad tai – gražiausias laikas jos gyvenime, nes augo apsupta mylinčių žmonių. O pirmoji lėlytė gimė kartu su pirmuoju vaiku. „Anksčiau padaryti nesigaudavo, tačiau po to, kai tvirtai pasiryžau, sustoti nebegaliu“,- šypsosi ji.

1996 m., persikėlus gyventi į Šakių rajoną, ji įsiliejo į tautodailininkų būrį. Vėliau tapo sambūrio „Dailius“ nare.

Tautodailininkės darbus galima pamatyti Zanavykų krašto muziejuje, Zyplių dvaro galerijoje, privačiose kolekcijose Lietuvoje ir užsienyje.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos