baneris leidinys

Spalio 25 dieną iškilmingame renginyje Vilniaus Rotušėje atminimo dovanomis ir konkurso partnerio bendrovės „Omnitel“ įsteigtomis 10 tūkst. litų premijomis buvo apdovanotos trys stipriausios, kūrybiškiausios, aktyviausios, reikšmingų rezultatų pasiekusios bendruomenės, kurios iš devynių finalininkių buvo išrinktos bendru konkurso komisijos ir portalo www.lrt.lt lankytojų vertinimu. Visos trys laimėtojos – iš Žemaitijos regiono.

Nacionaliniame bendruomenių konkurse „Tikime laisve“ nominacijoje „Už tautinės savimonės puoselėjimą“ į finalą patekusiam Gelgaudiškio bendruomenės centrui „Atgaiva“ pritrūko mūsų balsų. Kaip teigė bendruomenės centro pirmininkė Genutė Žilinskienė, gelgaudiškiečiai džiaugiasi, kad dalyvavo šiame konkurse ir pateko į finalą. Jie nuoširdžiai sveikina  nominaciją laimėjusią Skuodo raj. Mosėdžio seniūnijos bendruomenę, vykdančią tęstinį projektą „Išsaugokime savo senolių praeitį ateities kartoms“, kurio metu yra renkama seniūnijos kaimų istorija.  

Nominaciją „Už pilietinę iniciatyvą valstybės stiprinimo labui“ laimėjo Kelmės raj. Budraičių bendruomenė, įkūrusi ekologiškų produktų perdirbimo nepelno įmonę, padėjusią spręsti jaunų šeimų nedarbo problemą regione, organizuojanti Žemaitijos krašto literatų sueigą „Prozos aruodai“, turinti „Budraičių trijų kartų namus“, kuriuose vyksta kultūriniai renginiai vaikams, jaunimui ir suaugusiems.

Klaipėdos miesto chorinė bendrija „Aukuras” paskelbta nominacijos „Už kūrybiškumo ugdymą, kultūros tradicijų išsaugojimą ir sklaidą“ laimėtoja. Bendruomenė, veikianti jau daugiau nei 20 metų,  rūpinasi suaugusiųjų, vaikų ir jaunimo chorų, vokalinių ansamblių veikla, rengia koncertus, konkursus, dainų šventes ir festivalius, konferencijas, rūpinasi chorinės muzikos literatūros bei natų leidyba, skleidžia chorinę kultūrą Lietuvoje ir pasaulyje.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos