baneris leidinys

Lapkričio pabaigoje Tarpučių kaimo bendruomenė atšventė vienerių metų gimtadienį.

„Jei ne šaltis  bendruomenei priklausančiose patalpose - pirmasis blynas tikrai būtų neprisvilęs“, - džiaugėsi Tarpučių bendruomenės centro pirmininkė Genovaitė Dobilevičiūtė, surengusi šventę  atnaujintose, dar dažais kvepiančiose bendruomenės centro patalpose.

Pasveikinti bendruomenės narius su vienerių metų veiklos paminėjimu į Tarpučius atvyko rajono savivaldybės vicemeras Algimantas Damijonaitis, Kudirkos Naumiesčio seniūnas Vincas Puida, artimiausių bendruomenių atstovai iš Kudirkos Naumiesčio, Žvirgždaičių, Barzdų ir Keturnaujienos.

G.Dobilevičiūtė visus susirinkusiuosius trumpai supažindino su Tarpučių bendruomenės centro veikla, pasidžiaugė aktyviu bendruomenės dalyvavimu rajoniniuose bei respublikiniuose renginiuose, švenčių, akcijų ir stovyklų vaikams organizavimu. Ji padėkojo visiems, prisidėjusiems prie naujai susikūrusios bendruomenės centro veiklos, patarimų niekada negailintiems valdžios atstovams, finansiškai parėmusiems kaimo žmonėms. G.Dobilevičiūtė pasidžiaugė, kad vis mažiau kaimo žmonių lieka nuošalyje, vis daugiau yra norinčiųjų dalyvauti bendruomenės centro veikloje.
 

Pasak Tarpučių bendruomenės centro pirmininkės, šventinė popietė virto tikra vakarone su smagiais šokiais ir gražiomis Kudirkos Naumiesčio moterų klubo „Ieva“ dainomis. Renginys gerokai užsitęsė -  linksmiausieji bendruomenės nariai į namus išsiskirstė tik jau gerokai po vidurnakčio.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos