baneris leidinys

Lapkričio 26 dieną Slavikų kaimo bendruomenė sukvietė savo krašto žmones į bendruomenės namų, įrengtų naujai suremontuotoje buvusioje kaimo katilinėje, įkurtuves. 2005 metais susibūrusi Slavikų bendruomenė iki šiol neturėjo savo patalpų. Sutvarkyti maždaug 60 kvadratinių metrų dydžio buvuvias katilinės patalpas prireikė net penkerių metų. Dabar Slavikų bendruomenė turės kur ne tik šventes švęsti, bet ir mirusiuosius pagerbti.

Slavikų bendruomenės centro pirmininkė Renata Baltrušaitienė kartu su kaimo gyventojais pasidžiaugė bendruomenės namų įkurtuvėmis ir aktyvia bendruomeniečių veikla, kartu su Šv.Onos atlaidais rengiamomis miestelio šventėmis, draugiškomis talkomis, dalyvavimu projektinėje veikloje ir daugybe smagių vakaronių.

Įkurtuvių proga bendruomeniečiai dėkojo Slavikų seniūnui Vidmantui Sprainaičiui, kuris nuolat rūpinosi bendruomenės namų statybomis, patalpas pašventinusiam parapijos klebonui Dariui Sruoginiui, visiems darbais ir pinigais prisidėjusiems, kad kaimo gyventojai turėtų šiltas ir jaukias patalpas. Šiuo metu Slavikų bendruomenės centre yra net 86 nariai.
 
Pasveikinti slavikiečių atvyko rajono savivaldybės meras Juozas Bertašius, Šakių krašto bendruomenių asociacijos pirmininkė Grina Šnirpūnienė, Panovių kaimo bendruomenės centro pirmininkas Bernardas Vainius. Susirinkusiuosius linksmino Šakių kultūros centro ir vietiniai muzikantai.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos