baneris leidinys

kaledu_eglutePrieš šventes jau tapo įprasta daryti gerus darbus, stebinti vieni kitus. Gerumo dvasios įkvėpti policijos pareigūnai, padedami miškininkų, praėjusį penktadienį lankėsi Šakių vaikų globos namuose, kur kartu su vaikais puošė kalėdinę eglutę, bendravo, įteikė dovanų.

Nuotr. Policininkai, padedami miškininkų, šiais metais sumąstė nustebinti Vaikų globos namų auklėtinius, įteikė jiems ne tik eglutę, bet ir kitų dovanų.


Į Šakių vaikų globos namus sugužėję policijos pareigūnai tikino, kad norėtų, jog šis susitikimas nebūtų paskutinis ir jie bendrautų ateityje. Dovanų jie atvežė ne tik eglutę, kurią vėliau kartu puošė, bet ir rūbų, žaislų, skanumynų. Šakių rajono policijos komisariato viršininkas Mindaugas Skruibis pasakojo, kad visai netikėtai darbuotojams kilo mintis surinkti labdaros. „Žmonių, kurie augina vaikus, namuose visuomet atsiranda išaugtų rūbų, žaislų, su kuriais nežaidžia ir pan. Be to, rinkome ir pinigus, už kuriuos nupirkome eglutei žaisliukų, girliandų, vaišių“, - kalbėjo M. Skruibis. Vėliau visi susitikimo dalyviai džiaugėsi papuošta žaliaskare, bendravo. Vaikų globos namų auklėtiniai geradariams dėkojo už kalėdines dovanas.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
69

Reklama


188x376-ext

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos