baneris leidinys

eruditaiGruodžio pirmąją savaitę Vilniuje vykusiame ,,Eruditų turnyre“ dalyvavo šeši Gelgaudiškio vidurinės mokyklos 8 – 10 klasių mokiniai: Evelina Sederevičiūtė, Gertrūda Rudaitytė, Marius Jakas, Aleksas Narkevičius, Rimantas Pašukas, Inga Višinskaitė. Juos į renginį lydėjo mokytojas Antanas Rudaitis.

Nuotr. Vilniuje vykusiame ,,Eruditų turnyre“ dalyvavo šeši Gelgaudiškio vidurinės mokyklos 8 – 10 klasių mokiniai.

Pasak gelgaudiškiečių, konkurso užduotys buvo netikėtos ir priverčiančios gerai „pasukti“ galveles. Pavyzdžiui, visos komandos turėjo sugalvoti, kaip galima išgauti energijos. Mūsų rajono jaunųjų eruditų komanda siūlė gaudyti žaibus ir naudoti jų energiją. Kita keistoka užduotis - įsivaizduoti, kad mokiniai atsiduria Mėnulyje ir, turėdami tik vieną teleskopą, privalo įrodyti, kad Žemėje egzistuoja gyvybė.

Taigi užduotys buvo tikrai ypatingos. Reikėjo ir žinių, ir naujo požiūrio į pasaulį, ir išradingumo. Nors Gelgaudiškio vidurinės mokyklos moksleiviai prizinės vietos neužėmė, bet gėdos savo rajonui ir mokyklai irgi nepadarė. Užtat patirties ir žinių tikrai pasisėmė daug. Komandos nariai mano, kad buvo „apie viduriuką“.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos