akcija2024 568px

pamokaDaugiau kaip du dešimtmečius Sudargo Martyno Sederevičiaus pagrindinėje mokykloje vykdomas unikalus kūrybinis projektas „Pamoka kitaip“, kuriame mokosi ne tik visi mokyklos mokiniai, bet kviečiami dalyvauti ir Sudargo seniūnijos gyventojai.

Nuotr. „Pamoką kitaip“ vedė dailės mokytoja Eglė Dragūnaitytė ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Alberta Dragūnaitienė.

Adventiniu ramybės ir susikaupimo laikotarpiu Sudargo pagrindinės mokyklos ir miestelio bendruomenė buvo pakviesta į dailės - literatūros integruotą pamoką, vykusią Sudargo liuteronų evangelikų bažnyčioje. „Pamoką kitaip“ vedė dailės mokytoja Eglė Dragūnaitytė ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Alberta Dragūnaitienė.

Eglė Dragūnaitytė prisistatė kaip dailės mokytoja, vedanti savo mokinius į grožio matymo ir kūrimo pasaulį. Nors ji  kalbėjo, kad  nėra dailininkė, tačiau už ją kalbėjo jos sukurti tapybos paveikslai, kurie keletą dienų dar buvo eksponuojami Sudargo liuteronų evangelikų bažnyčioje.
 
Pasak Sudargo Martyno Sederevičiaus mokyklos direktorės Irenos Prūsaitienės, buvo labai smagu pasidžiaugti Eglės Dragūnaitytės tapytais paveikslais. Dailės mokytoja tiki, jog kiekvienas žmogus turi savyje vienokį ar kitokį talentą, kurį reikia savyje laiku atrasti ir juo pasinaudoti.

Eglės Dragūnaitytės vadovaujamų Gelgaudiškio vidurinės mokyklos ir Sudargo Martyno Sederevičiaus pagrindinės mokyklos jaunųjų fotografų gražiausi, meniškiausi kadrai virto neįtikėtinai orginaliomis foto nuotraukomis, kurios buvo įrėmintos ir papuošė Sudargo liuteronų evangelikų bažnyčios sienas. Jie keletą dienų buvo eksponuojami kartu su mokytojos tapytais paveikslais. Pirmoji fotografija sukurta pačios mokytojos, jos žodžiais tariant, „kad visi matytų, jog ir aš moku fotografuoti“, o šalia rikiuojasi nepakartojami mokinių darbai. Tai iš tiesų puiki foto darbų paroda, kurią galėjo pamatyti ne tik mokiniai ir mokytojai, bet ir visi Sudargo miestelio gyventojai bei svečiai.

Integruotoje dailės – literatūros pamokoje savo sukurtus prozos kūrinius skaitė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, žinoma rajono literatė, ne vienos literatūros ir meno šventės organizatorė Alberta Dragūnaitienė. Visiems ypač patiko jos novelė „Obuoliai“.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos