baneris leidinys

jaunimasVasario 1 dieną Šakiuose viešėję Jungtinių Amerikos Valstijų ambasados kultūros atašė Stephanie V. Stone, politikos ir ekonomikos atašė Seth Hord bei Grandu vadybininkė ir projektų koordinatorė Inga Sidrys susitiko su rajono jaunimu. Diplomatai jaunimui suteikė vilčių, kad jų parašyti projektai gali būti finansuojami JAV ambasados.

Nuotr. JAV ambasados diplomatai susitiko su Šakių rajono jaunimu.

Praėjusį antradienį Šakiuose viešėję JAV ambasados diplomatai susitiko su Šakių rajono jaunimo sąjungos „Apskritasis stalas“ nariais bei kitais jaunuoliais, atėjusiais į susitikimą. Susitikimo pradžioje svečiams buvo pristatyta jaunimo organizacijos veikla. Po trumpo Aistės Bakaitės pristatymo, amerikiečiai pasidžiaugė mūsiškių pastangomis ir noru bendradarbiauti. Diplomatai kalbėjo, kad JAV ambasada nori glaudžiau bendradarbiauti su Šakių rajono, ir ne tik, nevyriausybinėmis organizacijomis. JAV ambasados kultūros atašė Stephanie V. Stone sakė, kad per projektinę veiklą galimas bendradarbiavimas politikos, sporto, meno bei daugelyje kitų sričių. Amerika pasiryžusi mūsų šalyje skatinti pačias įvairiausias partnerystes. Pasak Stephanie V. Stone, ambasada finansuoja mažųjų subsidijų projektus. Norima, kad projektuose dalyvautų įvairios nevyriausybinės organizacijos. Žinoma, ambasada kur kas noriau prisidės prie tų projektų finansavimo, kuriuos rems kuo įvairesni finansavimo šaltiniai. Tuo atveju, jeigu tam tikra organizacija ryšis teikti projektą JAV ambasadai, o projekto idėja bus išsamiai ir aiškiai pristatyta, ją gali imtis finansuoti ir be kitų projekto finansavimo šaltinių. Jeigu ambasada nuspręs teikti finansavimą, tai organizacijai nereikės iš anksto turėti pinigų. Kaip teigė  Stephanie V. Stone, šiuo metu ambasadai galima teikti projektus susijusius su smurto prevencija.
 
Šakių jaunimo ir JAV ambasados diplomatų susitikime buvo kalbama apie galimybę dalyvauti jaunimo mainų programose. Kultūros atašė Stephanie V. Stone patikino, kad tokia galimybė yra. Dar neseniai ji pati buvo mainų programos dalyvė, todėl tokią idėją ypač palaiko.

JAV ambasados diplomatai kalbėjo, kad artimiausiu metu planuoja lankytis ir kituose šalies rajonuose.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos