baneris leidinys

Vasario 16-ąją, Valstybės atkūrimo dieną, iškilmingas minėjimas vyko ir Lukšiuose. Šio krašto nominacijų „Žmogus yra didis“ statulėlės atiteko penkiems šviesuoliams.

Lukšiečiai saviškius pagerbė iškilmingame nominacijų apdovanojime „Žmogus yra didis“. Renginio metu simbolinė statulėlė įteikta Antanui Burkšaičiui – už jaunosios Lukšių kartos ugdymą informacinių technologijų srityje. Zyplių dvaro kapela, vadovaujama Remigijaus Poderio, apdovanojimo nusipelnė už brandų kūrybinį muzikinį darbą garsinant Lukšių miestelio ir Zyplių dvaro vardą.

UAB „Lukšių pieninę“, kuriai vadovauja Genadijus Butkus, lukšiečiai pagerbė už aukštus gamybinius pasiekimus, už rinkos įsisavinimą tarptautinėje erdvėje ir geranoriškumą remiant Lukšių kultūrinius renginius. Už muzikinį talentą ir aktyvią veiklą Liepalotų kapeloje bei visuomeninėje veikloje pagerbta Elena Krapavičienė. Lukšių seniūnas Vidas Cikana simbolinę „Žmogus yra didis“ statulėlę pelnė už kultūros paveldo tradicijų puoselėjimą, jų išsaugojimą, už netradicinių idėjų įgyvendinimą bei asmeninį indėlį Lukšių kraštui.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos