baneris leidinys

tramtatulisPraėjusį penktadienį Šakių kultūros centre vyko vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkurso „Tramtatulis 2011“ atrankinis turas, kuriame savo jėgas etninės kultūros srityje išbandė trylika mūsų rajono bendrojo lavinimo mokyklų ir kultūros centrų atstovų.

Nuotr. Patašinės laisvalaikio salės vadovė Nijolė Černevičienė džiaugiasi, kad jos mokinė - lietuvių liaudies dainų atlikėja Liepa Gicevičiūtė pateko  į regioninį konkurso turą.


Šiuo renginiu siekiama skatinti vaikus ir moksleivius domėtis savo krašto tradicine etnine kultūra, suvokti jos vertę, ugdyti pavienius jaunuosius lietuvių liaudies dainų, sakytinės kūrybos ir instrumentinės muzikos atlikėjus.  
Renginio komisija, kurią sudarė Lietuvos liaudies kultūros centro konsultantė Giedrė Ramunė Pečiulienė, Šakių meno mokyklos direktorius Einaras Martinaitis ir rajono savivaldybės Kultūros ir turizmo skyriaus vyriausioji specialistė Aurelija Papievienė atrinko penkis geriausius atlikėjus. Tai Šakių meno mokyklos moksleiviai: Neda Slausgalvytė, Emilija Puidokaitė ir Kristina Morkevičiūtė (vadovė Audronė Adomaitienė), Patašinės laisvalaikio salės dainorėlė Liepa Gicevičiūtė ir pasakorė Julija Pledzevičiūtė (vadovė Nijolė Černevičienė), sakytinės kūrybos atlikėja Gabija Baškevičiūtė iš Kudirkos Naumiesčio kultūros centro (vadovė Vida Baltrušaitytė) bei lietuvių liaudies dainų atlikėjas Kidulių pagrindinės mokyklos moksleivis Mantas Šimkevičius (vadovė Aušra Masteikaitė – Mičulė).
 
Pasak A.Papievienės, komisija pakankamai aukštai iškėlė kartelę ir vertino, galbūt, griežčiau nei buvo tikėtasi, nes į regioninį turą susirinks geriausi lietuvių liaudies kūrybos atlikėjai ir stiprūs konkurentai.

Visi atrinkti laimingieji kartu su Jurbarko, Kauno, Marijampolės, Prienų, Vilkaviškio rajonų, Kalvarijos, Kazlų Rūdos ir Birštono savivaldybių atlikėjais dalyvaus regioniniame ture, kuris vyks kovo 26 dieną Šakiuose.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
78

Reklama


188x376-lock

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos