baneris leidinys

griskabudzio_chorasBalandžio 7 dieną Šakių kultūros centre vyko II – asis Šakių rajono moksleivių chorų festivalis „Lai skamba jaunos širdys“, kuriame dalyvavo ne tik mūsų rajono bendrojo lavinimo mokyklų chorai, bet ir svečiai iš Birštono bei Marijampolės meno mokyklų.

Nuotr. Įspūdingai pasirodė Griškabūdžio vidurinės mokyklos mišrusis choras, vadovaujamas muzikos mokytojos Violetos Briaukienės.

Choristai nesivaržė tarpusavyje, kas gražiau padainuos, kaip jau tapo įprasta visuose vietiniuose renginiuose ir per televiziją. Dainą pamilęs jaunimas tiesiog mėgavosi muzikos garsais ir žodžių skambėjimu, o žiūrovai audringais plojimais dėkojo už gražų ausiai ir mielą širdžiai dainavimo meną.

Rajono savivaldybės meras Juozas Bertašius, moksleivių chorų festivalio globėja Rima Rauktienė, kuri ir vedė šį renginį, šiltų žodžių negailėjo Šakių meno mokyklos jaunučių chorui (vadovės Daiva Martinaitienė ir Ramunė Valaitienė, Birštono meno mokyklos ankstyvosios dainavimo grupės  chorui (vadovė Ramunė Liutvinskienė), Gelgaudiškio vidurinės mokyklos jaunučių chorui (vadovė Laima Stanaitienė), Lukšių Vinco Grybo gimnazijos jaunučių chorui (vadovė Ramunė Valaitienė), ypač pagirtam Griškabūdžio vidurinės mokyklos mišriajam chorui, kuriame dainuoja tiek daug šaunių vaikinų (vadovė Violeta Briaukienė),  Šakių „Žiburio“ gimnazijos merginų chorui (vadovė Daiva Martinaitienė), Marijampolės muzikos mokyklos mergaičių chorui (vadovės Daiva Radzevičienė ir Loreta Dambauskienė), Šakių meno mokyklos mergaičių chorui „Aušrinės“ (vadovė Ramunė Valaitienė).

Renginį užbaigė jungtinio choro atliekama finalinė daina „Mūsų dienos kaip šventė“, ne vieną klausytoją salėje privertusi kartu padainuoti ar bent paniūniuoti.  

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos