baneris leidinys

rastauskaiteBalandžio 8 dieną Lietuvos Respublikos Seimo rūmuose vyko Lietuvos vaikų ir jaunimo meninės kūrybos konkurso „Karališkoji Čiurlionio pasaka“, skirto 100 - osioms M.K.Čiurlionio mirties metinėms paminėti, parodos atidarymas bei jos dalyvių ir laureatų apdovanojimo šventė.

Nuotr. Lietuvos vaikų ir jaunimo meninės kūrybos konkurso „Karališkoji Čiurlionio pasaka“ laureatė Griškabūdžio vidurinės mokyklos dvyliktokė I. Rastauskaitė ir jos dailės mokytoja R. Amonienė.

Šiame renginyje dalyvavo ir keletas mūsų rajono moksleivių bei juos lydinčių mokytojų iš Sintautų pagrindinės, Griškabūdžio ir Šakių „Varpo“ vidurinių mokyklų, Lukšių Vinco Grybo gimnazijos.

Konkurse dalyvavo  daugiau negu 1000 jaunųjų menininkų, tačiau  į parodą buvo atrinkta tik apie 100 geriausių darbų, iš jų tik 14 tapo laureatais. Jų tarpe ir viena mūsų rajono atstovė - Griškabūdžio vidurinės mokyklos dvyliktokė Irma Rastauskaitė, kuri kartu su savo dailės mokytoja Rima Amoniene buvo apdovanotos atminimo dovanėlėmis ir diplomais.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos