baneris leidinys

smiki_smakiŠis pavasaris Šakių kultūros centro vaikų grupei „Šmiki šmaki“ labai sėkmingas. Jie šauniai pasirodė Varėnoje vykusiame vaikų ir jaunimo vokalinio dainavimo konkurse „Skambėk Dzūkija 2011“ ir laimėjo antrąją vietą 6 – 9 metų amžiaus grupėje. Kadangi konkurse nebuvo skiriamos pirmosios vietos, galima teigti, kad laimėjimas tikrai labai svarus.

Nuotr. Festivalyje „Vaikystės spalvos 2011“ vaikų grupę „Šmiki šmaki“ lydėjo sėkmė. Jie buvo apdovanoti nugalėtojų taure.

Gegužės 14 dieną Kaune vyko jaunųjų talentų konkurso „Kaunas Talent 2011“ nacionalinis turas, kuriame dalyvavo ir Šakių šmikiukai. Konkurso  metu iš gausaus būrio Lietuvos jaunųjų atlikėjų nuo 6 iki 18 metų amžiaus komisija išrinko geriausius.

„Šmiki Šmaki“ grupės vaikams sekėsi puikiai: Lauryna Mockaitytė, atlikusi mūsų kraštietės Gintarės Karaliūnaitės dainą „Žiogas“,  ir mergaičių kvartetas: Gabrielė, Šarūnė, Lauryna ir Danielė, atlikusios Deivydo Zvonkaus dainą „Labas rytas“, 6 – 9 metų solistų grupėje tapo diplomantėmis ir gavo kvietimą dalyvauti  tarptautiniame konkurso „Kaunas Talent 2011“ ture.  
 
Gegužės 28 dieną vykusiame tradiciniame populiarios vaikų vokalinės muzikos festivalyje „Vaikystės spalvos 2011“ šmikiukai rungėsi su geriausiomis Panevėžio, Jonavos, Kėdainių, Kauno ir Šiaulių vaikų muzikos grupėmis. Komisija vertino ne tik dainavimą, bet ir sceninį judesį, solistų aprangą.

Šis renginys kiekvienais metais skiriamas Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti. Talentingiausi jaunieji atlikėjai populiarina vaikišką estradinę dainą, ugdo vaikų sceninę kultūrą bei meninę saviraišką.

Sėkmė lydi tuos, kurie daug ir nuoširdžiai dirba – vaikų grupė „Šmiki šmaki“ nugalėjo visus savo varžovus ir buvo apdovanota renginio taure. Šmikiukų vadovė Aušrinė Stankaitienė džiaugiasi vaikų pasiekimais ir tokiu aukštu jų darbo įvertinimu.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos