baneris leidinys

sturmaiteBirželio 3 dieną Šakių Rotušės fojė buvo atidaryta Elmos Šturmaitės akvarelės darbų paroda „Baltas takas“, į kurią susirinko nemažas būrys kviestinių svečių.

Nuotr. Dailininkė mielai dalijosi savo išgyvenimais, kurie ją įkvėpė nutapyti parodoje eksponuojamus darbus.

Autorė gimė ir augo Žemaitijoje, tačiau savo kūrybinę veiklą pradėjo Druskininkuose. Labai veikli ir meniškos sielos asmenybė yra apdovanota įvairiais diplomais už kūrybiškumą. Ji dalyvauja ne tik miesto dailininkų, bet ir įvairiose respublikinėse ir tarptautinėse parodose. Per visą savo kūrybos laikotarpį E. Šturmaitė surengė daugiau nei 30 autorinių ir apie 300 kitų parodų.

Susirinkusiuosius į parodos atidarymą dailininkė maloniai nustebino išskirtiniu dėmesiu savo darbams. Pasak darbų autorės, skirtingi gamtos laikai atspindi jos skirtingą laisvalaikį. Ji trumpai papasakojo apie kiekvieną savo kūrinį, kas įkvėpė ją nutapyti tuos darbus.
 
Pasak Lolitos Rūgytės, Elma yra labai subtilios sielos žmogus. Nenuostabu, juk tiek jau gyvenime pasiekusi ir tai dar ne pabaiga. Dailininkė aktyviai dalyvauja įvairiuose tarptautiniuose kūrybos pleneruose, o šiuo metu savo kūrybos patirtimi dalijasi su Druskininkų M.K.Čiurlionio meno mokyklos mokiniais.

Į parodos atidarymą atvyko daug dailininkės pažįstamų ir draugų. Visi linkėjo didelės sėkmės kūryboje, o parodos atidarymo šventę vainikavo vicemerės Rimos Rauktienės ištarti žodžiai,- „Iki parodos atidarymo švietė saulė, bet dabar mes ją išjungėme, o išjungėme todėl, kad parodytume kokią šilumą ir šviesą gali skleisti žmogaus širdis“. Po gražių linkėjimų ir sveikinimų visi vaišinosi tradiciniu obuolių sūriu, dzūkiška užkepėle ir gardžiavosi taure vyno.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos