akcija2024 568px

eisenaŠeštadienis Šakių rajone buvo labai šventiškas. Ryte visi susirinko į 39-tąją kalbos dieną Sintautuose, skirtą kalbininkui J.Pikčilingiui atminti, o popietę miesto gyventojai turėjo puikią progą išvysti tautinių šokių programą, kurią parengė ne tik miesto šokių kolektyvai, bet ir svečiai iš kitų regionų. Tačiau šventė sulaukė tik dalyvių dėmesio, bet ne žiūrovų.

Nuotr. Iškilmingiausia renginio dalis – eisena centrinėmis miesto gatvėmis, pritraukė būrį smalsuolių, kurie į pačią šventę taip ir neatvyko.

Smagu pasidžiaugti, kad šį savaitgalį Šakių rajone vyko daug kultūrinių renginių, nors žmonių atvyko daug mažiau nei buvo tikimasi. Šeštadienio rytas prasidėjo Sintautuose vykusia kalbos diena, kurioje dalyvavo daug garbingų svečių iš didžiųjų miestų. Svečiai lankėsi prof. J.Pikčilingio literatūriniame muziejuje, bei turėjo puikią galimybę išgirsti poeto P.Vaičaičio eilėraščius, skaitomus jo gimtojoje sodyboje.
 
  • Daugiau nuotraukų iš renginio rasite čia.

Po gražaus renginio Sintautuose daugelis skubėjo į Šakių miesto šventę, kuri, kaip ir kiekvienais metais, prasidėjo visų kolektyvų eisena miesto centrinėmis gatvėmis. Eisenos dalyviai stebėjosi, kad buvo tiek daug smalsuolių, kurie viską stebėjo pro langus, tačiau parke, kur vyko šventė, taip ir nepasirodė. O čia, šokių ratelyje, sukosi ir jauni dalyviai, ir senjorai ne tik iš Šakių, bet ir svečiai iš Jurbarko, Kuršėnų, Marijampolės, Prienų, Tauragės, Vilkaviškio ir Radviliškio.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos