baneris leidinys

lenktynesPraėjusį ketvirtadienį Šakių J. Lingio parke vyko pirmą kartą jaunimo organizuotos parduotuvinių vežimėlių varžybos „Laisva nuo parduotuvių diena“. Varžybose buvo išaiškinti greičiausiai  trasą įveikusieji dalyviai.  

Nuotr. Netradicinių lenktynių trasą bando įveikti šakietis Osvaldas Ščajevas.

Į netradicines J. Lingio parke vykusias lenktynes susirinko nedaug Šakių jaunimo. Pačiose rungtynėse savo jėgas išbandyti ryžosi tik septyni vyrukai. Kiekvienas jų kaip įmanydamas skubėjo įveikti parko centre įrengtą lenktynių trasą. Vikrumą išbandyti pasiryžę jaunuoliai pirkinių vežimėlyje visu greičiu vežėsi kompiuterio vaizduoklį, kurį sudaužius buvo skiriami papildomi baudos balai. Netradicinių varžybų nugalėtoju tapo per trumpiausią laiką ir be baudos taškų įveikęs  trasą jaunuolis.

Šių varžytuvių garbinga pirmoji vieta atiteko Motiejui Žvirbliui, kuris lenktynių trasą įveikė per 37 sekundes. Jis buvo apdovanotas E-krepšelis.lt įsteigtu prizu – mobiliuoju telefonu. Antroji vieta atiteko Tadui Viliūšiui, trasą įveikusiam per 39 sekundes. Vos keliomis šimtosiomis sekundžių atsiliko Lukas Litinskas, kuris laimėjo trečiąją vietą. Antrosios ir trečiosios vietos laimėtojai buvo apdovanoti „Vakarų užuovėjos“ įsteigtais paguodos prizais.
 
Renginio metu taip pat vyko ir stalo futbolo varžybos, jose varžėsi dešimt komandų. Šiose varžybose pirmąją vietą iškovojo komanda „Dakas ir Dazas“, jiems buvo įteikti Ežio marškinėliai.   

Po greitų, vikrių ir pasiutusių varžytuvių J. Lingio parke jaunimas šėlo lig vidurnakčio, skambant šiuolaikinei muzikai. Renginį organizavo Šakių jaunimo klubas „Šakietukai.lt“ kartu su „Impressteam“, „Notitle“ ir „The Blitzedcells“ diskžokėjais.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos