baneris leidinys

smiki_smaki2Paskutinį liepos savaitgalį „Šmiki - šmaki“ dainorėliai dalyvavo Palangoje vykusiame, jau tradiciniu tapusiame, 16-ajame vaikų ir jaunimo populiariosios vokalinės muzikos festivalyje „Laumės juosta“.  

Nuotr. „Šmiki – šmaki“ kolektyvas džiaugėsi galimybe dalyvauti „Laumės juostos“ festivalyje.


Jaunieji „Šmiki – šmaki“ dainorėliai jau antri metai iš eilės scenoje pasirodė su Seimo nare Donalda Meiželyte. Šiemet jie kartu dainavo dainą „Mūsų linksmas gyvenimas“. Daug džiaugsmo vaikams suteikė Donaldos perskaityti ir kiekvienam šmikiukui įteikti asmeniniai palinkėjimai, kurie jiems buvo mielesni už visas festivalio rėmėjų dovanas: ledinukus „Chupa chups“, saldžias bandeles, jogurtą ir žaislus.

„Šmiki – šmaki“ kolektyvas drąsiai jautėsi ne tik tarp žymiausių Lietuvos žvaigždžių, kurios mielai jiems dalijo autografus, bet ir scenoje prieš filmavimo kameras – festivalis „Laumės juosta“ kasmet tiesiogiai transliuojamas per televiziją. Renginio vedėjai Irūna ir Marius Jampolskis gyrė ne tik gražų pasirodymą, bet ir originalų grupės pavadinimą.

Festivalis „Laumės juosta“, kurį kiekvienais metais organizuoja Laima Lapkauskaitė, suburia vaikus ir žymius atlikėjus iš įvairiausių šalies kolektyvų. Tai graži, vasariška vaikų šventė, turinti savo tradicijas – šventinę eiseną, lydimą pučiamųjų orkestro, žavingų šokėjų pasirodymą prie Palangos vasaros estrados, gausų būrį populiarių scenos žvaigždžių, daugybę spalvingų balionų ir saldumynų, kuriuos dovanoja šventės rėmėjai, pilnut pilnutėlę salę žiūrovų ir, be abejo, festivalio himną, kartu su fejerverkais ir konfeti lietumi vainikuojančiais visą renginį.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos