baneris leidinys

Nuo rugsėjo 5 dienos Sudargo evangelikų liuteronų bažnyčioje eksponuojama dailininkų plenero „Kalbanti žemė“, kuris vyko rugpjūčio 3 - 15 dienomis Gelgaudiškyje, darbų paroda. Pasak savivaldybės Kultūros ir turizmo skyriaus specialistės Aurelijos Papievienės, rugsėjo 15 dieną ji persikels į Janukiškių bendruomenės centrą.

Pleneras „Kalbanti žemė“ ir jo parodos yra sudėtinė projekto Tarptautinio  bendradarbiavimo menų sklaida Šakių rajono bendruomenėse „Menų voratinklis“ dalis. Parodoje galima pamatyti ne tik šakiečių dailininkų Lolitos Rūgytės, Algimanto ir Audronės Vorevičių, bet ir vilniečių menininkų Valentino Antanavičiaus, Jono Daniliausko, klaipėdietės Rimos Baukaitės, Radviliškyje gyvenančio Ramūno Dagio bei užsieniečių Barbaros Kolejnik, Zbignevo Mierunskio (Lenkija), Peterio Maimiko (Estija) ir Katerinos Launai (Prancūzija) kūrybos darbus.

Aišku, ši įspūdinga paroda neapsiribos vien mūsų rajono ekspozicijų salėmis. A.Papievienė teigė, kad su plenero „Kalbanti žemė“ kūrybos darbais galės susipažinti ne tik Vilniaus, bet ir Elkės bei Goldapo miestų meno mėgėjai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos