baneris leidinys

baikeriaiPraėjusį šeštadienį Patašinėje kaimo bendruomenė rinkosi į netradicinę šventę, kurios pagrindinis akcentas – senų motociklų paroda, pritraukusi nemažą būrį jaunimo. Kaimo šventės iniciatorė ir pagrindinė organizatorė Patašinės laisvalaikio salės direktorė Nijolė Černevičienė džiaugėsi, kad jaunimas visada greta jos ir scenoje, ir renginiuose, ir pasirengimo darbuose.

Nuotr. Į Patašinės kaimo bendruomenės šventę su savo plieniniais žirgais atvyko ir Kazlų Rūdos baikerių klubas.

Paroda „Mano senas motociklas“ sudomino ne tik motociklų gerbėjus, bet ir visus šventės dalyvius, nes tik čia buvo galima apžiūrėti dar visai neseniai buvusias labai populiarias ne tik jaunimo tarpe susisiekimo priemones – senuosius motociklus.  Už jų puoselėjimą ir populiarinimą Griškabūdžio seniūnas Saulius Naumavičius Padėkos raštais apdovanojo Arvydą Gicevičių, Aidą Gicevičių, Andrių Oleką, Robertą ir Albertą Bakius, Juozą Černevičių, Stanislovą Černevičių, Algį Ramanauską, Arūną Černevičių.

Beje, pasak griškabūdietės Vitalijos Ližaitienės, šventės metu buvo įkurtas senųjų motociklų mylėtojų klubas, vienijantis devynis narius ir laukiantis naujų. Šio klubo prezidentu išrinktas Arvydas Gicevičius, šventėje eksponavęs du savo asmeninius motociklus, kurių iš viso savo kolekcijoje turi net penketą. Vaikinas tiki, jog ateityje šis klubas turės savo tinklalapį ir pritrauks daugiau motociklais besidominčio jaunimo.
 
Motociklai – viena iš pagrindinių priemonių, galinčių suvienyti aplinkinių kaimų jaunimą. Šalia senųjų motociklų blizgėjo ir Kazlų Rūdos baikerių klubo BOADHOGS MC žirgai. Parado metu buvo galima sėsti už ratuoto riterio nugaros ir apvažiuoti garbės ratą.

Į „Auksinių šlagerių“ koncertą pakvietė Nelė Paltinienė, nepasididžiavusi padainuoti nedidelėje gyvenvietėje. Tačiau šiuo koncertu šventė nesibaigė – visi laukė draugiškų krepšinio varžybų. Jose dalyvavo jaunimas iš aplinkinių Bliuviškių, Barzdų, Griškabūdžio, Jankų ir Paluobių kaimų. Gerų emocijų, taiklių metimų netrūko... Buvo daug šaunių akimirkų, kurios ilgai išliks atmintyje.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos