baneris leidinys

Gelgaudiškio bendruomenės centras „Atgaiva“  išrinko nugalėtojus vykdomame  projekto „Eismo saugumas bendruomenėse“ piešinių konkurse „Matyk mane kelyje“ ir humoristinių kupletų konkurse saugaus eismo tema.

Bendruomenės centro pirmininkė Genutė Žilinskienė džiaugėsi, kad į šią veiklą aktyviai  įsijungė Gelgaudiškio vaikų darželio „Eglutė“ auklėtiniai bei jų tėveliai, Gelgaudiškio vidurinės ir specialiosios mokyklų moksleiviai, kurie nupiešė net 84 piešinius. Komisijos atrinktų šešių autorių: Manto Lydekaičio, Naglio Katilovo, Gabrielės Žemaitytės iš Gelgaudiškio lopšelio – darželio „Eglutė“, Ugnės Patašiūtės, Mindaugo Bajerčiaus, Karolinos Jociūtės iš Gelgaudiškio vidurinės mokyklos darbai bus sumaketuoti ir pagaminti lipdukai, kurie bus išdalinti vairuotojams.

Kupletų konkurse dalyvavo 10 kūrėjų, kurie rimuotu satyriniu žodiu apibūdino mūsų eismo dalyvių kultūrą ir jos trūkumus. Kupletai bus publikuojami informaciniame leidinyje „Gelgaudukas“, skaitomi ir dainuojami baigiamajame projekto renginyje „Eismo saugumo metamorfozės Gelgaudiškyje“.

Kaip ir praėjusiais metais, lapkričio 1  - ąją dieną bus vykdoma atšvaitų dalijimo akcija „Vėlinių vilties liepsnelės“ . Pasak G.Žilinskienės, taip bus siekiama, kad kuo daugiau bendruomenės žmonių, saugodami save, nešiotų atšvaitus ir būtų matomi kelyje.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos