akcija2024 568px

Prasidėjus Advento laikotarpiui visose Lietuvos bažnyčiose ir „Caritas“ skyriuose žmonės gali už auką įsigyti akcijos žvakelių. Kiekvieną sekmadienį ir mūsų rajono parapijose galima prisidėti prie šio visus vienijančio gerumo .

Šakių skyriaus „Caritas“ savanorė gydytoja Aurelija Bublaitienė teigė, kad dar tik prasidėjusioje akcijoje mūsų rajono gyventojai dalyvauja labai aktyviai, dosniai aukodami įsigyja akcijos žvakeles. Kam bus skirtos šios aukos, paaiškės prieš pat Šv.Kalėdas, pasitarus su savivaldybės Socialinės paramos skyriaus darbuotojais. Pasak jos, greičiausiai jos pasieks labiausiai skurstančias šeimas,  senus ir vienišus, sunkiai sergančius žmones. Dalis aukų bus skiriama pirmosios Šv.Kalėdų dienos šventei, kasmet organizuojamai Šakių bažnyčioje, kur mažuosius su dovanėlėmis pasitiks tikrų tikriausias Kalėdų Senelis.

„Caritas“ žvakelė simbolizuoja Kristaus gimimą. Jos ugnis gali tapti ir šeimos vienybės, aukos ir pagalbos kitam simboliu. Svarbu suvokti, kad visi esame viena šeima.  O savo šeimos nariams turime padėti. Kai mąstome apie kitus, visiškai svetimus žmones ir norime jiems  pagelbėti, tai ir yra tikrasis ateinančios šventės laukimas.

Akcija „Gerumas mus vienija“ rengiama nuo 1997 metų. Šiais metais Lietuvos „Caritas“ tikisi akcijos metu už aukas išdalinti daugiau nei 100 tūkst. simbolinių „Caritas“ žvakelių. Jas galima sekmadieniais įsigyti visose mūsų rajono bažnyčiose ir „Caritas“ skyriuose. Taip pat galite aukoti trumpaisiais telefonų numeriais: 1406 - auka 5 litai ir 1407 - auka 10 litų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos