akcija2024 568px

valentinasLapkričio 25-ąją Šakių rotušę papuošė plenero „Sintautai 2010“ dalyvių kūriniai. Tai paskutinis įvykdyto projekto akcentas.

Nuotr. Parodoje iš visų plenere dalyvavusių dailininkų buvo vienintelis V. Valentas.

Savo darbus žiūrovų akiai pateikė latvių tapytojai Jana Araja ir Gita Kravala, lenkės Elžbieta Kina ir Danuta Pruchnicka, vilniečiai Valentinas Ajauskas, Algis Augustaitis, Raigardas Kudirka, Vladas Lisaitis, Birutė Matijošaitytė bei kaunietis Vidmantas Valentas. Beje, jis vienintelis dalyvavo parodos atidaryme ir džiaugėsi turėjęs galimybę dalyvauti plenere, pabendrauti su dailininkais.

Pristatydama parodą projekto „Menų voratinklis“ vadovė, savivaldybės Kultūros ir turizmo skyriaus specialistė Aurelija Papievienė pasidžiaugė, jog visas projektas jau ne tik sėkmingai užbaigtas, bet ir gerai įvertintas Nacionalinėje mokėjimo agentūroje. Ją papildydamas Šakių krašto vietos veiklos grupės pirmininkas, administracijos direktoriaus pavaduotojas Algimantas Damijonaitis teigė, jog tai pirmasis, tačiau jokiu būdu ne paskutinis, kaimo bendruomenių projektas, skirtas meno sklaidai.

VšĮ „Sintautų akademija“ projektų vadovas Vitas Girdauskas pastebėjo, jog projekto metu vykęs pleneras ir ši paroda kartu yra ir Sintautų miestelio 450 metų jubiliejaus paminėjimo dalis.

Paroda Šakių rotušėje veiks iki gruodžio 12 dienos.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos