akcija2024 568px

vakaruskosLapkričio 26 dieną Sintautų kultūros centre žiūrovus liaudiškais šokiais ir muzika džiugino bei nuobodžiauti  neleido projekto „Suvalkijos krašto liaudiškos muzikos ir šokio festivalio „Vakaruškos“ dalyviai.

Nuotr.  „Vakaruškose“ smagiai sukosi Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos ir kultūros centro „Pynės“ šokėjėliai.

Jaunatviškumu trykšte tryško Kauno rajono Neveronių kultūros centro vyresniųjų liaudiškų šokių kolektyvas „Kupolio rožė“, vadovaujamas Birutės Savickienės. Ant prieklėčio smagiai sukosi jaunimo liaudiškų šokių kolektyvai - Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos ir kultūros centro ansamblis „Pynė“ (vadovė Vitalija Venienė), Marijampolės muzikos mokyklos „Javonėlis“ (vadovė Alina Kvietkauskienė) ir Pilviškių „Santakos“ gimnazijos (vadovė Eglė Šeštakauskienė) šokėjai.

Pasak renginio vedėjos Vidos Kasiulaitienės,  kad žiūrovams nuo šokių akys neapraibtų, tarp pasirodymų šauniai griežė Liepalotų kapelijos muzikantai, vadovaujami Romo Skaisgirio. Į festivalį atvyko ir mūsų kraštietė Seimo narė Onutė Valiukevičiūtė, kuri yra ir viena iš pagrindinių projekto rėmėjų.

Renginio programą užbaigė rajono valdžios atstovų: vicemerės Rimos Rauktienės bei Kultūros ir turizmo skyriaus vedėjos Augenijos Kasparevičienės, Sintautų kultūros centro direktorės Laimos Girdauskienės sveikinimai ir atminimo dovanos visiems šokėjams, muzikantams ir kolektyvų vadovams.

Projektą dalinai finansavo Lietuvos Respublikos Kultūros ministerijos Kultūros rėmimo fondas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos