akcija2024 568px

varles2Praėjusį šeštadienį Zyplių dvaro keramikos dirbtuvėse vyko Kolekcionuojančių varles asociacijos pleneras. Jame dalyvavo ne tik devyni KVA nariai, bet ir jų artimieji bei draugai, panorę iš molio nusilipdyti po žavią varlytę.

Nuotr. Kolekcionuojančių varles asociacijos nariai ir jų artimieji azartiškai įsitraukė į kūrybinį procesą – kiekvienas iš molio nulipdė po varlę.

Pasak Kolekcionuojančių varles asociacijos prezidentės Redos Pečiulienės, idėja kiekvienam nusilipdyti po molinę varlytę kilo vasaros sąskrydžio metu. Keramikė Eglė Kurcinkevičienė supažindino kolekcionierius su molio savybėmis, pamokė, kaip jį „prisijaukinti“.

„Iš pradžių buvo nuspręsta, kad varlytes lipdys tik Kolekcionuojančių varles asociacijos nariai, tačiau  labai greitai azartą pagavo ir kartu atvykę artimieji bei draugai, - pasakojo R.Pečiulienė. – Pleneras baigėsi tuo, kad visi mielai įsitraukė į kūrybinį procesą. Keramikei teks išdžiovinti, išdegti ir žaliai nuglazūruoti mūsų varlytes.“

KVA prezidentė prasitarė, kad nenorėtų apsiriboti vien tik sau malonia veikla. Ieškoma būdų, kaip asociacija galėtų prisidėti prie žaliųjų judėjimo „Gelbėkit varles!“ Tai būtų daug naudingesnė ir prasmingesnė veikla, nei dalyvauti asociacijos sąskrydžiuose ir  vakarėliuose.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos