akcija2024 568px

Lapkričio 25 dieną Gelgaudiškio vidurinėje mokykloje vyko muzikuojančių šeimų popietė ,,Po vaivorykštės tiltu“. Direktoriaus pavaduotojos Lilijos Ūsienės ir muzikos mokytojos Nijolės Urbanavičienės iniciatyva į sceną kilo ne tik gelgaudiškiečių, bet ir iš kitų rajono vietovių atvykusios šeimos.

Renginys susilaukė didelio žiūrovų palaikymo, todėl planuojama, jog jis taps dar viena tradicine mokyklos švente.

Žiūrovus pakerėjo tėvo ir sūnaus Albino ir Eriko Šlakaičių iš Šakių bei lukšiečių mamos ir dukros Inesos Bagdanavičienės ir Arijanos Bagdanavičiūtės nuotaikinga muzika. Sulaikę kvapą gelgaudiškiečiai klausėsi gerai pažįstamų pusseserių Marijos ir Emilijos Rinkevičiūčių, mamos ir dukros Gintvilės Samajauskienės ir Ugnės Samajauskaitės. Žiūrovai neliko abejingi Luko, Nedo ir Ugnės Patašių įspūdingam muzikavimui ir dainoms. Daug plojimų susilaukė gelgaudiškiečių Urbanavičių šeimos pasirodymas. Į sceną lipo visi: mama Nijolė, tėtė Saulius ir vaikai Karolis bei Dovydas.

Popietę paįvairino jaunųjų akrobačių Sandros Bendoriūtės ir Sandros Stasiūnaitytės duetas iš Šakių cirko „Šypsena“. Pasak L.Ūsienės, buvo planuota, kad renginyje dalyvaus daug daugiau kūrybingų rajono šeimų, tačiau dalyvavo tiek, kiek atvyko, ir neverta nusiminti, nes pirmas blynas tikrai neprisvilo.

Visos muzikuojančios šeimos buvo apdovanotos Padėkos raštais ir šakočiais. Puiki nuotaika, šiltos šypsenos ir nuoširdūs plojimai praskaidrino paskutinįjį lapkričio savaitgalį.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos